Wiadomości z Żor

Helios zaprasza na Maraton Horrorów!

  • Dodano: 2021-09-03 14:00

W piątkową noc, z 10 na 11 września, we wszystkich kinach Helios, odbędą się pełne strachu seanse z aż trzema przerażającymi horrorami. Nocne Maratony Filmowe Helios zaprezentują wówczas Maraton Horrorów z długo wyczekiwaną premierą filmu „Wcielenie”!

Helios - Maraton Horrorów w Żorach

Jako pierwszy zostanie zaprezentowany horror „KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA” - po tym filmie widzowie jeszcze długo będą zasypiać przy włączonej lampce nocnej... Chwilę potem na ekranach wyświetlony zostanie film „ZAKONNICA” - tajemnicze opactwo staje się polem walki ze złowrogą i demoniczną siłą. Na koniec widzowie zobaczą najbardziej wyczekiwany horror tego roku – „WCIELENIE”. To najnowsze dzieło twórcy uniwersum „Obecność” Jamesa Wana i jego powrót do korzeni. Czy makabryczne wizje okażą się rzeczywistością? 

Dzięki specjalnej procedurze i odpowiednio przeszkolonemu personelowi możliwe jest bezpieczne oglądanie najlepszych filmów na wielkim ekranie! Stosując się do wytycznych, w salach dostępne będzie 75% miejsc, a akcja Nocnych Maratonów Filmowych „Dolewka Pepsi gratis” zostaje zawieszona do odwołania.

Czy widzowie kin Helios są gotowi na starcie z taką kumulacją filmów mrożących krew w żyłach?

O tym przekonamy się już za tydzień! Jedno jest pewnie - taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli nikomu zasnąć. 

Sieć kin Helios zaprasza do zakupu biletów na seanse w ramach cyklu Nocne Maratony Filmowe w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_horrorow (dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca w sali, a także - zaoszczędzić).

Helios zaprasza na Maraton Horrorów!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również