Wiadomości z Żor

Groźny wypadek na al. Jana Pawła II. Trzy osoby poszkodowane!

  • Dodano: 2022-03-10 11:00

Do czołowego zderzenia pojazdów doszło wczoraj, tuż przed godziną 6:00 na skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II z ulicą Rymera. W wyniku zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala.

Zderzenie czołowe na al. Jana Pawła II

W środę 9 marca około godziny 6:00 doszło do wypadku drogowego w rejonie skrzyżowania Alei Jana Pawła II i ulicy Rymera. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż poruszające się samochodem marki Peugeot małżeństwo z Żor zatrzymało się na skrzyżowaniu, sygnalizując w sposób prawidłowy zamiar skrętu w lewo. Przed wykonaniem manewru 24-kierujący Peugeotem ustąpił pierwszeństwa jadącemu od strony Jastrzębia-Zdroju 25-letniemu kierującemu samochodem Volkswagen.

W tym samym momencie jadący od strony Żor kierujący samochodem marki Audi 61-latek rozpoczął wyprzedzanie innych pojazdów w rejonie skrzyżowania i zderzył się czołowo z Volkswagenem.

W wyniku całego zdarzenia do szpitala trafiły 3 osoby: kierujący Volkswagenem, Audi oraz jego pasażer. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący byli trzeźwi. 61-latkowi mundurowi zatrzymali prawo jazdy za pokwitowaniem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.