Wiadomości z Żor

Filmowy sylwester w kinach Helios!

  • Dodano: 2021-12-23 10:30

Helios zaprasza do spędzenia wyjątkowej, sylwestrowej nocy w towarzystwie gwiazd błyszczących na... wielkim ekranie. 31 grudnia we wszystkich kinach sieci odbędzie się Nocny Maraton Filmowy, a w nim znajdą się aż dwa zestawy znakomitych produkcji! 

Kino Helios - Żory

Filmowy sylwester to propozycja nie od odrzucenia, tym bardziej że na kinomanów czekają fantastyczne nowości! Pierwsza propozycja – zestaw 1 – zaspokoi apetyt najbardziej wymagających miłośników światowego kina. Jako pierwszy w doskonały nastrój wprowadzi Pedro Almodóvar i jego najnowsze dzieło MATKI RÓWNOLEGŁE, z Penélope Cruz w roli głównej. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmie Bradley Cooper w towarzystwie Coopera Hoffmana oraz Alany Haim w filmie wybitnego Paula Thomasa Andersona LICORICE PIZZA

Drugi wariant sylwestrowego maratonu stworzono natomiast z myślą o fanach dobrego, polskiego kina. Udział zapowiedzieli między innymi Michał Żurawski, Weronika Książkiewicz i Aleksandra Domańska, którzy wystąpią w przedpremierowym pokazie filmu SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI. Po przerwie za świetny nastrój odpowiedzialni będą bohaterowie komedii KONIEC ŚWIATA CZYLI KOGEL MOGEL 4. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie!

Sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami! Impreza rozpocznie się o godzinie 21:30 (zestaw 1) oraz o 21:45 (zestaw 2), a o północy wszyscy widzowie wspólnie przywitają Nowy Rok 2022 lampką szampana. Aby kupić bilety w promocyjnej cenie, należy je nabyć do 23 grudnia w kinowych kasach lub na stronie www.helios.pl/nmf_sylwester21. Gwarantujemy, że nie zabraknie wspaniałych emocji, zabawy i dobrego smaku!

Komentarze (2)    dodaj »

  • Ewka

    Ja teraz chętnie wybiorę się na premierę czwartej części Kogla Mogla. Wszystkie 3 poprzednie były świetne :)

  • Marika

    Po tym jak dobrze bawiłam się na trzeciej części Kogla Mogła, wiem że czwartą też muszę zobaczyć :D idziemy wraz z mamą i ciocią ;))

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.