Wiadomości z Żor

Charytatywny koncert pt. Grudniowe marzenia dla małej Dominiki

  • Dodano: 2019-12-09 11:15

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas w którym  spełniają się dziecięce marzenia.

Wiele dzieci marzy o zabawkach, grach komputerowych, nowych telefonach, jednak są takie, których jedynym marzeniem jest powrót do zdrowia.

Pomoc chorym dzieciom, których rodziców nie stać na drogie leczenie, to najlepsza rzecz jaką możemy zrobić dla innych w tym przedświątecznym okresie. Koncert „Grudniowe marzenia”, który odbędzie się już w środę, 11 grudnia o godz. 18:00 w Domu Kultury w Żorach, będzie okazją do niesienia pomocy małej dziewczynce, która od kilku lat walczy z ciężką chorobą. 7-letnia Dominika Wyroba od drugiego roku życia choruje na Neuroblastomę IV stopnia z przerzutami do kości i szpiku kostnego. Immunoterapia w klinice w Barcelonie to dla niej ostatnia szansa na ratunek, ponieważ choroba postępuje bardzo szybko. By leczenie się odbyło, do połowy grudnia trzeba zebrać niemal milion złotych! W dniu koncertu będzie można wspomóc zbiórkę wrzucając datki do puszki.

Charytatywny koncert na rzecz Dominiki odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach przy ul. Dolne Przedmieście 1, a wystąpią: Zespół Taneczny Wesołe Nutki, soliści Klubu Piosenki Ballo, laureaci XVII Jesiennych Spotkań Artystycznych, Akademia Taneczno-Wokalna Kontrapunkt Rybnik, „Parole Melodiche”, a także uczniowie Szkoły Podstawowej w Suszcu. Na koncert zapraszają: Towarzystwo Wspierania Twórczości Dzieci i Młodzieży Ballo, Miejski Ośrodek Kultury w Żorach oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Wstęp wolny!

Charytatywny koncert pt. Grudniowe marzenia dla małej Dominiki

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.