Wiadomości z Żor

Bo na drodze liczy się bezpieczeństwo

  • Dodano: 2018-04-23 11:15

Badania techniczne są obowiązkowe dla wszystkich zarejestrowanych pojazdów poruszających się po drogach, a ważność ich upływa wraz z terminem wpisu do dowodu rejestracyjnego.

Warto jednak poddawać dodatkowym przeglądom samochody, a zwłaszcza wówczas, gdy wybieramy się nimi w dalszą podróż. O tym, że najważniejsze jest bezpieczeństwo przekonywali w sobotę diagności i policjanci, którzy po raz kolejny przygotowali profilaktyczną akcję.

Chcesz uniknąć mandatu, a zarazem bezpiecznie dojechać do celu? Sprawdź swój samochód przed "majówką" – apelowali diagności i policjanci, którzy w minioną sobotę wspólnie ze Stowarzyszeniem "Bezpieczne Miasto" w Żorach przygotowali i przeprowadzili kolejną akcję profilaktyczną.

Wszyscy chętni kierowcy w godzinach dopołudniowych, na stacji diagnostycznej "KREG" mogli bezpłatnie skorzystać z darmowych przeglądów pojazdów i upewnić się, że ich samochody są gotowe na majowe podróże. Mundurowi nie tylko odpowiadali na pytania zmotoryzowanych, ale przede wszystkim zachęcali do ostrożnej i bezpiecznej jazdy i zachowania kultury na drodze.

Podobne akcje w Żorach organizowane sa dwa razy do roku, a inicjatywa kontynuowana cylkicznie od bardzo wielu lat.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również