Wiadomości z Żor

Aż trzy razy interweniowali przez pijanego 36-latka

  • Dodano: 2019-09-18 13:00

Wczoraj do policyjnej izby zatrzymań trafił 36-latek. Wcześniej mundurowi interweniowali z jego powodu aż trzy razy. Mężczyzna awanturował się i był kompletnie pijany, nie zważał na to, że w mieszkaniu są dzieci.

Po godzinie 15.00 policjanci interweniowali w mieszkaniu, w dzielnicy Rój, gdzie nietrzeźwy mąż wszczął awanturę z żoną. 36-letni mężczyzna był kompletenie pijany, wdarł się z nią w szarpaninę i rzucał wulgaryzmami. Kiedy na miejscu pojawił się patrol mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Ostatecznie zrzucił winę na alkohol i obiecał, że opuści mieszkanie. Zanim policjanci zakończyli wizytę 36-latek wyszedł z domu pozostawiając w spokoju żonę i czwórkę dzieci.

Kilka minut później, gdy mundurowi zakończyli interwencję otrzymali kolejne zgłoszenie dotyczące tego samego mężczyzny. Jak się okazało, kiedy tylko odjechali spod bloku 36-latek wrócił do mieszkania i począł dobijać się do drzwi. Tym razem nietrzeźwego mężczyznę, u którego badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, zatrzymali i doprowadzili do policyjnego aresztu.

W sprawie tego samego mężczyzny policjanci interweniowali łącznie aż trzy razy. Oprócz dwóch interwencji w dzielnicy Rój, trzecim powodem było zgłoszenie, które dotarło kilka godzin wcześniej z osiedla Powstańców Śl., gdzie 36-latek, choć w innych okolicznościach, także wszczął awanturę.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również