Wiadomości z Żor

9. Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej kat. miksty [FOTO]

  • Dodano: 2024-07-05 09:30

W niedzielę 30 czerwca na boisku do siatkówki plażowej Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego w Żorach Roju odbył się drugi, z zaplanowanych w ramach eliminacji do „IX Otwartych Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Siatkowej” turniej w kategorii „mikstów”, którego gospodarzami byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach oraz  Śląski Związek Piłki Siatkowej.

Zjechali się do nas sympatycy tego sportu z województwa śląskiego, biorący udział w mistrzostwach. Żory też miały swoich reprezentantów. W drugim dniu przystąpiło 25 pary, które walczyły o punkty rankingowe mistrzostw. Osobom biorącym udział w turnieju, w pierwszym i drugim dniu towarzyszyły rodziny, znajomi – fani siatkówki plażowej. Podczas dwudniowego turnieju pogoda dopisała. Temperatura powietrza była bardzo wysoka, ale wszyscy zawodnicy mogli korzystać z bezpłatnego wejścia na pływalnię „Rajską Falę”, ufundowanego przez MOSiR Żory i nieco się schłodzić.   Podczas turnieju w kat. „miksty” zostali wyłonieni następujący zwycięzcy:

MIEJSCE PARY
I Jakub Czyżowski Patrycja Jundziłł
II Mateusz Płaneta Ewelina Wróbel
III Maciej Madej Magdalena Szlachta
IV Michał Iwanowicz Dorota Rusek

W drugim dniu zwycięzcy IX Otwartych Mistrzostw Śląska w Siatkówce turnieju, rozgrywanego w Żorach, otrzymali nagrody finansowe, pamiątkowe statuetki, dyplomy, gadżety.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również