Wiadomości z Żor

46-latka wyszła z domu tylko na kilka godzin. Po powrocie spotkała... włamywaczy

  • Dodano: 2021-08-13 08:30, aktualizacja: 2021-08-13 08:46

46-letnia mieszkanka Żor po powrocie do domu zastała w nim włamywaczy. Choć mężczyźni natychmiast wybiegli z mieszkania, to zdążyli zabrać ze sobą skradziony łup. Okazało się, że ukradli sprzęt komputerowy, biżuterię, zegarki i pieniądze, warte kilka tysięcy złotych.

Nieznany mężczyzna w domu 46-latki

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 9 sierpnia, około godziny 14.00 na osiedlu 700-lecia. 46-letnia kobieta właśnie wróciła do domu kiedy zorientowała się, że wkładka w drzwiach jest uszkodzona. Kilka sekund później, wchodząc do środka, natknęła się na nieznanego jej mężczyznę, który na widok właścicielki mieszkania szybko zbiegł w dół klatki schodowej, a tuż za nim jeszcze dwóch innych mężczyzn.

Jak się okazało podczas jej niespełna 3-godzinnej nieobecności włamywacze dostali się do środka mieszkania i splądrowali je. Uciekając z miejsca zdarzenia, zabrali ze sobą dwa laptopy, biżuterię, zegarki i gotówkę.

Policjanci apelują o czujność, w tym do sąsiadów. Jeśli słyszycie podejrzane odgłosy lub widzicie obce osoby w sąsiedztwie, nie wahajcie się i dzwońcie na numer alarmowy 112.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.