Katalog firm dodaj firmę

Stowarzyszenie Pro Mundi

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Stowarzyszenie Pro Mundi

ul. os. Sikorskiego 52
44-244 Żory

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek:
  • Wtorek:
  • Środa:
  • Czwartek:
  • Piątek:
  • Sobota:
  • Niedziela:


Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Wszystko zaczęło się gdy pewnego dnia grupa przyjaciół, którzy w pojedynkę starali się pomagać innym z większą lub mniejszą skutecznością spotkali się na kawie. Z tej burzy mózgów powstała idea może nie do końca innowacyjna, ale mają nadzieję że rozwinie się w dobrym kierunku. Ich pomysł był następujący: wynajęli pomieszczenia na realizację celów, pomysłów, marzeń - miejsce przyjazne i otwarte dla wszystkich, tych co potrzebują pomocy i dla tych co chcą jej udzielić oraz mają chęć pomagać innym. Jest to miejsce gdzie w ramach ich wiedzy, doświadczenia i zaangażowania mogą się rozwijać i pomagać innym, łączyć przyjemne z pożytecznym, biorąc udział w różnych akcjach, warsztatach, kursach.

Słowa kluczowe: Stowarzyszenie Pro Mundi, pro mundi, stowarzyszenie, żory, pomoc dla potrzebujących, stowarzyszenia, fundacje, organizacje

Statystyki: 513 wyświetleń.

Formularz zapytania

- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Stowarzyszenie Pro Mundi jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.