Katalog firm

dodaj firmę

Kancelaria Prawa Gospodarczego TMH Kraków - Adwokat dr Tomasz Marek, Radca prawny dr Marcin Hotel

Logo Kancelaria Prawa Gospodarczego TMH Kraków - Adwokat dr Tomasz Marek, Radca prawny dr Marcin Hotel Żory

Adres i telefon

ul. Rynek Dębnicki 6/3a
30-319 Kraków
Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek:
  • Wtorek:
  • Środa:
  • Czwartek:
  • Piątek:
  • Sobota:
  • Niedziela:

Oferta

Kancelaria Prawa Gospodarczego TMH Kraków specjalizuje się w prawie gospodarczym, ze szczególnym naciskiem na obszar zakazu konkurencji. Zespół prawników kancelarii, łączący wiedzę teoretyczną z doświadczeniem praktycznym, zapewnia szeroki zakres usług doradczych i reprezentacji sądowej, mających na celu ochronę interesów klientów.

Kancelaria specjalizuje się w opracowywaniu, negocjowaniu i egzekwowaniu umów o zakazie konkurencji, oferując również porady w zakresie strategii korporacyjnych. Kancelaria reprezentuje też klientów w przypadkach naruszeń zakazu konkurencji, zajmując się zarówno sporami sądowymi, jak i negocjacjami.

Kancelaria Prawa Gospodarczego TMH Kraków obsługuje różne przedsiębiorstwa, od start-upów, małych i średnich firm po duże korporacje, dostarczając rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki branży każdego klienta. Podejście kancelarii charakteryzuje się proaktywnością w zapobieganiu problemom prawnym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z zakazem konkurencji.

Kancelaria TMH w Krakowie łączy w swojej działalności doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie, by oferować skuteczną ochronę i doradztwo w obszarze zakazu konkurencji, wspierając tym samym klientów w zabezpieczaniu ich interesów biznesowych i umacnianiu pozycji na rynku.

Galeria

Polecenia i opinie

Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.