Katalog firm

dodaj firmę

F. H. U. Kominek Żory

Logo F. H. U. Kominek Żory

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Bałdyka 13
44-240 Żory
Godziny otwarcia: nieczynne
  • Poniedziałek: 9:30 - 17:00
  • Wtorek: 9:30 - 16:30
  • Środa: 10:00 - 17:00
  • Czwartek: 9:30 - 16:30
  • Piątek: 9:30 - 15:30
  • Sobota: po wcześniejszym umówieniu telefonicznym
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Stawiamy na doświadczenie:
Nasza firma założona została w 1997 roku. Mamy tysiące zadowolonych klientów. Wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, budowy i montażu kominków pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami technicznymi oraz systematycznie poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach. Otrzymane certyfikaty są tego potwierdzeniem. Naszą siłą jest zespół zaufanych i profesjonalnych ludzi, oraz  odpowiednie zaplecze techniczne.

Profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny:
Nasza specjalność to kompleksowa realizacja indywidualnych zamówień według naszego lub Państwa projektu. Odpowiednio dobrane materiały oraz wysoka jakość wykonania niewątpliwie wyróżniają nasze kominki na tle konkurencji. Do naszych obudów proponujemy wybór ponad 1500 modeli wkładów kominkowych, kilkunastu najbardziej renomowanych producentów, których jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem. Zależy nam na tym, aby klient zadowolony z obsługi wkładu kominkowego, który niewątpliwie jest podstawą całego kominka, oraz z wyjątkowego podejścia do każdego klienta. Dlatego pomagamy dokonać optymalnego wyboru, obiektywnie przedstawiając wady i zalety poszczególnych modeli wkładów, oraz instalacji wkładów kominkowych z płaszczem wodnym.

Wysoka jakość:
Nasze produkty są najwyższej jakości, u Nas każdy klient jest zadowolony z usługi jakiej wykonaliśmy do tej pory. Projekty tworzymy indywidualnie dla każdego klienta, a także dostosujemy projekt do potrzeb użytkownika.

Bezpieczeństwo:
Montaż kominka przeprowadzamy zawsze zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym i przepisami przeciwpożarowymi. Bardzo ważne jest bezpieczeństwo użytkownika i jego domu. Do montażu stosujemy wyłącznie atestowane, materiały zgodnie z ich przeznaczeniem. Niewątpliwie podnosi to cenę kominka, ale zyskujemy za to trwałość i pełną gwarancję bezpieczeństwa.

Uczciwość :
Zawsze dokładnie obliczamy i podajemy całkowity koszt inwestycji związanej z wybudowaniem kominka. Kosztorys jest dokładnie opisany i zrozumiały dla klienta. Ważne jest, że do momentu zawarcia umowy nasi klienci nie ponoszą żadnych kosztów oraz nie są do niczego zobowiązani. Na wszystkie wykonanie przez nas kominki udzielamy gwarancji, oraz oferujemy serwis po gwarancyjny. Liczymy na to, ze nasze pomysły będą w dalszym ciągu cieszyć się Państwa zaufaniem

Galeria

Polecenia (2)

Dodaj polecenie
  • Zrobiono według moich oczekiwań.Jeśli chodzi o cenę to kształtowała się stosunkowo nisko w porównaniu do innych firm.Polecam ,Fachowo ,dość szybko i bardzo czysto po samym wykonaniu .

  • fachowi,profesjonalni rzetelni,mogę polecić z czystym sumieniem

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.