Katalog firm

dodaj firmę

D.S. Plus Nieruchomości Anna Strzelczyk Żory

Logo D.S. Plus Nieruchomości Anna Strzelczyk Żory

Adres i telefon

ul. Bałdyka 3
44-240 Żory
Godziny otwarcia: 9:00 - 17:00
  • Poniedziałek: 9:00 - 17:00
  • Wtorek: 9:00 - 17:00
  • Środa: 9:00 - 17:00
  • Czwartek: 9:00 - 17:00
  • Piątek: 9:00 - 17:00
  • Sobota:
  • Niedziela:

Oferta

Jest Nam miło gościć Państwa na stronie naszego biura, dzięki czemu mają Państwo możliwość zrozumieć nasze przesłanie.

Kierujemy się sztuką kontemplacji - ZEN w harmonii i spokoju. Równowaga, wyobraźnia i dążenie do wyznaczanych celów to nasz styl i pasja.

Tu i Teraz.


Każdy klient znajdzie u nas osobiste zainteresowanie jego potrzebami i z pełnym zaangażowaniem podejdziemy do Państwa potrzeb.

Nie jesteśmy Sprzedawcami, jesteśmy Brokerami Nieruchomości.

 

Spełniamy oczekiwania i potrzeby klientów. Dbamy o Państwa interesy. Tworzymy pozytywne relacje. Dynamicznie poruszamy się po rynku nieruchomości, odnajdujemy indywidualnie dla Państwa nieruchomości spełniające Wasze oczekiwania.

 

Dbamy również o tych, którzy nam zaufali i powierzyli nam swoje nieruchomości.

 

To dla tych klientów prezentujemy nieruchomość innowacyjnie oraz według najnowszych światowych standardów i trendów. Oprócz fotografii zdjęciowej robimy filmiki i prezentujemy je na youtube www.youtube.com i na naszej stronie nieruchomoscidsplus.pl

 

Świadomość dzisiejszych klientów jest ogromna, dlatego jesteśmy dumni z faktu, że to właśnie My D.S. Plus Nieruchomości jest postrzegany jako godny zaufania Broker Nieruchomości.

 

Jesteśmy wsparciem dla osób inwestujących swoje finanse w nieruchomości oraz dla tych , którzy szukają dla siebie i rodziny swojego domowego ogniska. w którym zagości właśnie równowaga i spokój.

 

Jako Brokerzy Nieruchomości uzmysławiamy korzyści płynące z posiadania nieruchomości i doradzamy w inwestowaniu swoich pieniędzy.

 

Doradzamy i dbamy o każdy szczegół transakcji, prawne i często zawiłe sytuacje rozwiązujemy za pomocą swoich doświadczeń oraz pomocy Radcy prawnego czy Notariusza.

 

Wybierając nasze usługi będziecie Państwo pewni, że staliście się dla Nas Klientami indywidualnymi i fachowo podejdziemy do Waszych potrzeb czy problemów.

 

Stawiamy na rozwój, dążymy do realizacji, jesteśmy na miejscu zawsze do Państwa usług. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9-17 , a w wolne dni na Państwa życzenie za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

 

Dysponujemy szybkimi terminami w Kancelariach Notarialnych, posiadamy pełną gamę ofert finansowych i bankowych.

 

Zadowolony klient to dla nas Sukces.

 

Jeśli spełniliśmy Państwa oczekiwania to liczymy na powrót, na rekomendacje i polecenia.

 

Polecani przez Państwa znajomi znajdą u nas z tego tytułu wiele korzyści.

 

Zachęcamy do wyrażania opinii o naszej firmie oraz zachęcamy do śledzenia najnowszych informacji z rynku nieruchomości oraz naszej firmy na fan page www.facebook.com D.S. Plus Nieruchomości.

 

 Nasze usługi:

 

ZAPRASZAMY!

Galeria

Polecenia i opinie (1)

Dodaj opinię
  • D.S. Plus Nieruchomości Anna Strzelczyk posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Żor od 2014 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.