Katalog firm

dodaj firmę

McDonald's Żory

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Kościuszki 59
44-240 Żory
Godziny otwarcia: 0:00 - 24:00
otwarte
 • Poniedziałek: 0:00 - 24:00
 • Wtorek: 0:00 - 24:00
 • Środa: 0:00 - 24:00
 • Czwartek: 0:00 - 24:00
 • Piątek: 0:00 - 24:00
 • Sobota: 0:00 - 24:00
 • Niedziela: 0:00 - 24:00

Oferta

McDonald's Polska utrzymuje dynamikę rozwoju. Obecnie w ponad stu miastach Polski działa 283 restauracji. Rekordzistką pod względem ilości jest Warszawa z 40 lokalizacjami. Na liście lokalizacji znajdują się nie tylko tak duże miasta jak Warszawa czy Łódź, ale również miasta o zdecydowanie mniejszej liczbie mieszkańców, jak np. Dębica, Kępno, Ostrowiec Świętokrzyski, czy Jarocin.

Szczególną kategorię stanowią uruchamiane przez McDonald's w Polsce restauracje typu McDrive. Lokale te, poza klasyczną salą jadalną, oferują zmotoryzowanym gościom tzw. linię samochodową. Umożliwia ona zakup produktów bezpośrednio z samochodu. Koncepcja ta cieszy sie rosnącym uznaniem klientów. Znaczna większość (ponad 70%) z działających obecnie restauracji McDonald's w Polsce to lokale McDrive.
Oferta McDonald's w Polsce
Obejmuje szeroką gamę kanapek, napojów i deserów a także dodatki, takie jak frytki i salatki. Ich zróżnicowanie pozwala na skomponowanie odpowiednio zbilansowanego posiłku przez osoby mające różne potrzeby i upodobania. Dużym ułatwieniem jest umieszczanie na opakowaniach produktów czytelnie przedstawionej informacji o wskaźnikach dziennego zapotrzebowania oraz specjalny serwis internetowy www.mcdonaldsmenu.info pozwalający m.in. na obliczenie indywidualnego zapotrzebowania na podstawowe składniki odżywcze i zestawienia ich z produktami McDonald's. Większość restauracji oferuje w godzninach porannych produkty z linii śniadaniowej, które stanowia nowośc na polskim rynku gastronomii szybkiej obsługi. Rozszerza sie również wybór kaw dostępnych w restauracji McDonald's. Nową jakością są kawiarnie McCafe, zlokalizowane wewnątrz restauracji. Oferują wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów.

  Wiecej informacji już wkrótce. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.mcdonalds.pl


                                           


 

Galeria

Polecenia (2)

Dodaj polecenie
 • Szybka, miła obsługa, czysto, ciepłe, smaczne ❤️

  Co byś zmienił w firmie?   W Żorach nic inne miasta niech biorą przykład

  Data skorzystania z usługi:   2021-11-26

 • McDonald's posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Żor od 2011 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.