Wiadomości z Żor

Szukasz pracy? Urząd Miasta Żory ogłosił trzy nabory

  • Dodano: 2021-02-02 08:45, aktualizacja: 2021-02-02 08:58

W Urzędzie Miasta Żory trwa nabór na trzy wolne stanowiska urzędnicze. Poszukiwane są osoby zainteresowane pracą w wydziałach Urbanistyki i Architektury oraz Finansów i Budżetu, a także w Zespole Gospodarowania Odpadami Komunalnymi.

Od kandydatów na stanowisko Inspektora w Wydziale Urbanistyki i Architektury wymagane jest posiadanie wykształcenia wyższego technicznego budowlanego oraz minimum czteroletniego stażu pracy. Dodatkowym atutem będzie staż pracy w organach administracji publicznej na stanowisku biurowym w wydziałach związanych z inwestycjami budowlanymi oraz znajomość obsługi komputera, w szczególności w zakresie aplikacji biurowych, pakiet MS Office. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie spraw z zakresu prawa budowlanego oraz ustawy o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych. Dokumenty aplikacyjne można składać do piątku, 12 lutego. Treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ.

Wydział Finansów i Budżetu poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszego Referenta. Warunkiem formalnym składania aplikacji jest posiadanie wykształcenia wyższego oraz rocznego doświadczenia zawodowego. Mile widziana będzie umiejętność pracy w programach Sigma oraz Besti@, znajomość obsługi komputera w szczególności w zakresie aplikacji biurowych, pakiet MS Office, staż pracy w organach administracji publicznej w wydziałach związanych z budżetem lub udokumentowanie zatrudnienia w służbach finansowo-księgowych. Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie m.in.: uczestniczenie w pracach przy tworzeniu projektu budżetu i jednostkowych planów finansowych, przyjmowanie sprawozdań jednostkowych placówek oświatowych (sprawdzanie pod względem zgodności planu oraz pod względem formalno-rachunkowym), opracowywanie zbiorczych sprawozdań finansowych z wykonania budżetu dotyczących placówek oświatowych, a także opracowywanie projektów uchwał dla Rady Miasta Żory oraz projektów Zarządzeń Prezydenta Miasta Żory w sprawie zmian w budżecie dotyczących placówek oświatowych. Dokumenty aplikacyjne można składać do środy, 10 lutego. Z treścią ogłoszenia można zapoznać się TUTAJ.

Kandydaci na stanowisko Referenta w Zespole Gospodarowania Odpadami Komunalnymi muszą posiadać wyższe wykształcenie, (preferowanymi kierunkami są: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, administracja oraz prawo) oraz prawo jazdy kat. B. Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy w samorządzie. Zakres zadań wykonywanych na ww. stanowisku obejmuje m.in.: przyjmowanie i weryfikację deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, składanych przez właścicieli nieruchomości oraz prowadzenie postępowań wyjaśniających i kontrolnych, prowadzenie prawidłowej ewidencji przypisów i odpisów z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi czy kontrolę terminowości wpłat należności z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Dokumenty aplikacyjne można składać do środy, 10 lutego. Treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ.

Dokumenty należy przesłać pocztą na adres Urzędu Miasta Żory lub składać w skrzynce podawczej znajdującej się w budynku Urzędu Miasta Żory przy al. Wojska Polskiego 25 lub przesłać drogą mailową na adres or@um.zory.pl w formie skanów lub przesłać elektronicznie za pośrednictwem Systemu Elektronicznej Skrzynki Podawczej albo ePUAP.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również