Wiadomości z Żor

Nie zwlekaj, to już ostatnie dwa tygodnie na spis

  • Dodano: 2021-09-17 10:00

Już tylko do końca września można dopełnić obowiązku spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym. Wszyscy, którzy wciąż jeszcze tego nie zrobili, a potrzebują pomocy przy spisaniu się, mogą zrobić to w Urzędzie Miasta Żory.

W dwie ostatnie soboty września, w Urzędzie Miasta Żory przy Rynku 9, urzędnicy będą pomagać w wypełnieniu obowiązku spisowego. Do końca września można również skorzystać z pomocy pracowników Urzędu od poniedziałku do piątku w godzinach pracy, a ponadto w Urzędzie Miasta przy Rynku 9, w każdą środę do godz. 19:00.

Podstawową metodą jest samospis internetowy na stronie spis.gov.pl/.  Metoda uzupełniająca to spis przez telefon, na infolinii spisowej lub wywiad z rachmistrzem, któremu nie możesz odmówić realizacji spisu. Rachmistrz będzie dzwonił z numeru telefonu 22 828 88 88 lub 22 279 99 99.

Od 13 do 30 września br. infolinia spisowa, działająca pod numerem 22 279 99 99, jest do dyspozycji każdego dnia – również w soboty i niedziele - w godzinach od 8:00 do 20:00 (opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora).

Nie zwlekaj, to już ostatnie dwa tygodnie na spis

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również