Wiadomości z Żor

Karatecy kończą rok szkolny na medal

  • Dodano: 2019-06-21 15:00

Karatecy z Klubu Sztuk Walki Shogun Żory dokładają kolejne medal do kolekcji i zapraszają chętnych na Seminarium Kumite Kyokushin. Wstęp wolny!

Z ostatnich zawodów przed wakacjami czyli Międzynarodowego Turnieju „One World One Kyokushin”, żorscy zawodnicy przywieźli sześć medali.

Puchar i tytuł „Najlepszego Technika Turnieju” zdobył Szymon Kieczka, który w efektownym stylu zdobył złoto w kategorii kumite juniorów do 60 kg oraz srebro w kata juniorów. Dwa medale zdobyła również Wiktoria Niemiec. Zawodniczka wywalczyła złoto w kata młodziczek i brąz w kumite młodziczek do 50 kg. Kolejne brązowe medale wywalczyli – Jakub Lis w kumite juniorów mł. powyżej 60 kg oraz Szymon Myszkowski w kumite kadetów do 30 kg.

Oficjalne zakończenie roku szkolnego na które zaprasza sensei Dariusz Kudyka wraz z karatekami odbędzie się już jutro, w sobotę 22 czerwca w Hali MOSiR ul. Folwareckiej. VI Seminarium Kumite Kyokushin poprowadzi Shihan Janusz Piórkowski (5dan).

Do udziału w Seminarium organizator zaprasza w szczególności wszystkich ćwiczących karate, bez względu na wiek, stopień zaawansowania, przynależność klubową i organizacyjną, oraz wszystkich sympatyków karate kyokushin. Początek Seminarium o godz. 16:00, wstęp wolny.

Karatecy kończą rok szkolny na medal

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również