Wiadomości z Żor

Już w ten weekend ruszają warsztaty o tajnikach skutecznej komunikacji

 • Dodano: 2021-05-27 12:00

W najbliższy weekend odbędą się w Żorach warsztat z zakresu „tajniki skutecznej komunikacji”.

Organizator Anna Sobota w ramach promocji w mieście Żory tematyki szeroko pojętej komunikacji -  w tym presupozycje, perswazja, przekonanie które mamy w swoich głowach, mowa ciała, wystąpienia publiczne, wyznaczanie celów, lingwistyka i w jaki sposób używać konkretnych słów, jak mówić żeby nas słuchano,relacje damsko-męskie, relacje z dzieckiem, uczniem, relacja na poziomie szef pracownik i odwrotnie pracownik szef, komunikacja na szczeblu współpracowników, klientów, partnerów biznesowych i w każdym aspekcie.

Pokażemy niezbędne narzędzia i techniki potrzebne w życiu każdego człowieka

Będziemy Ćwiczyć nasz najważniejszy mięsień czyli mózg. Do tego możliwość nawiązania relacji z innymi uczestnikami szkolenia przedsiębiorcami, biznesmenami, bizneswoman , urzędnikami, nauczycielami. Na przerwach networking. Warsztat zakończone prelekcją na temat zdrowia i zdrowego odżywiania. 

Na szkoleniu:

 • Poznasz techniki, które pozwolą Tobie w pełni wykorzystywać swój potencjał;  Dowiesz się jak funkcjonuje ludzki mózg i jak komunikować się z innymi efektywnie                                 
 • Nabierzesz pewności siebie i odkryjesz swój potencjał
 • Dowiesz się, jak uruchomić w sobie, stałą i silną wewnętrzną motywację;
 • Poznasz techniki, które pozwolą Ci przezwyciężyć emocjonalne blokady

Zbudujesz wewnętrzną siłę i dzięki niej przejdziesz płynnie ze strefy komfortu do strefy rozwoju samego siebie;
Dowiesz się że umysł, dusza i ciało to komplet - zadbamy o twój rozwój osobisty - umysł, ale bardzo ważnym tematem jest również zdrowie. Efektywność w pracy i życiu codziennym wiąże się ze zdrowiem - trzeba być zdrowym by być efektywnym - Na koniec warsztaty dzięki którym poznasz  tajniki zdrowego odżywiania które wpływają na Twoje zdrowie, wygląd i umysł.

Zainteresowani? Przeczytaj dalej

Dzięki naszemu treningowi zmienisz sposób myślenia i przekonań na swój temat, co pozwoli Tobie na jasne wyrażanie siebie. Przypomnij  sobie ile razy miałaś/eś w sobie przekonanie, że sukces zarezerwowany jest  dla innych ludzi? Jak często z powodu lęku, nieśmiałości i martwienia  się o reakcję innych nie spełniałaś/eś się? Jeśli to czytasz z zainteresowaniem, to ten warsztat jest dla Ciebie! Adresujemy go do wszystkich wyjątkowych ludzi, którzy chcą zmienić swoje życie, przezwyciężyć nieśmiałość, odkryć swój potencjał, wewnętrzną siłę, zbudować siebie od nowa i na własnych warunkach bez poczucia winy i wstydu.

W programie m.in.:

 • Efektywna komunikacja i jej wpływ na relacje z mężem/ żona partnerem, dziećmi, rodziną, znajomymi czy współpracownikami, partnerami biznesowymi, klientami a nawet z szefem
 • Asertywność jako fundament pewności siebie i poczucia własnej wartości.
 • Techniki, które pozwolą na minimalizację konfliktów. 

Zaintrygowani? To nie wszystko!

 Nasze szkolenie prowadzimy z dbałością o szczegóły. Nawiązujesz relacje i powstają nowe przyjaźnie z ludźmi , którzy myślą tak jak Ty i chcą czegoś więcej od życia. To będzie Twoja nowa grupa wsparcia. Nowa społeczność.                       
Ilość miejsc ograniczona ze względu na wielkość sali!!

TYLKO NAŁADOWANA BATERIA JEST ŹRÓDŁEM ENERGII ŁADUJ SWOJE BATERIE Z NAMI !! 

Kim jest Krzysztof Sobota

Certyfikowany trener przywództwa i coach w zespole The John Maxwell Team – międzynarodowej organizacji, zrzeszającej coachów, trenerów i mówców w 124 krajach na świecie. Tworzył i rozwijał firmy od podstaw , pomagał międzynarodowym koncernom rozwijać się na rynku polskim. Od 2006 roku pomaga organizacjom wykorzystywać drzemiący w ich zasobach ludzkich potencjał prowadząc warsztaty z zakresu komunikacji, przywództwa i talentów w organizacji . Od wielu lat w swoich warsztatach pracuje zgodnie z metodologią Johna Maxwella. Jest trenerem w Keller Williams University Poland, która rozwija liderów w branży nieruchomości w całej Polsce.
Specjalizuje się w szkoleniach liderskich dla sektora edukacji.

Ma ogromne doświadczenie w warsztatach dla sektora edukacji a na jego zajęciach pojawiali się rektorzy wyższych uczelni, nauczyciele akademiccy, nauczyciele szkół średnich i podstawowych. Pracuje z dyrektorami jednostek edukacyjnych, poradniami psychologicznymi , wydziałami oświaty pomagając nauczycielom stać się liderami dla uczniów , których mają pod swoją opieką. Przeszkolił do tej pory  ponad 7 tys nauczycieli. Prowadzi również warsztaty dla osób indywidualnych jak i organizacji , które potrzebują  wykwalifikowanych trenerów wewnętrznych. Pracuje z dużymi firmami projektując procesy szkoleniowe dla wielu szczebli organizacji. Wyspecjalizował się również w szkoleniach dla branży medycznej, pomagając lekarzom zarządzającym oddziałami odkrywać w sobie kompetencje liderskie potrzebne do sprawnego zarządzania swoimi zespołami. Pasjonuje się zastosowaniem NLP w wychowaniu dzieci, pomaga rodzicom stać się liderami/ mentorami dla swoich dzieci.
 
Ukończył szkolenia certyfikowane przez Johna Maxwella. W roku 2016 brał udział w międzynarodowej konferencji na temat przywództwa w Orlando. Oprócz tego posiada certyfikaty: Practitioner NLP, Master NLP, Certyfikowany Trener NLP zdobyty w największym i najbardziej renomowanym w Polsce Instytucie Neurolingwistyki prowadzonym przez  nieżyjącego już Andrzeja Batko – prekursora NLP w Polsce. Szkolił się u samego twórcy NLP – Richarda Bandlera. Brał udział w warsztatach Richarda Bolstada u którego poznawał tajnik Transforming Communication – narzędzia dzięki któremu udało uzyskać się rozejm i zakończyć wojnę na Bałkanach.

W ramach prowadzonych projektów współpracuje z praktykami z takich obszarów biznesu jak: marketing, logistyka, prawo gospodarcze, social media, zarządzanie strategiczne przedsiębiorstwem, zarządzanie zasobami ludzkimi, sprzedaż, przywództwo oraz wielu innych.
 
Wykaz ukończonych procesów rozwojowych oraz certyfikatów:

 • John Maxwell Coach, Trainer & Speaker
 • The John Maxwell University
 • Certyfikowany Trener NLP
 • Master NLP
 • NLP Practitioner
 • Keller Williams 2016 Mega Camp training
 • Keller Williams Family
 • Rochard Bolstad – Transforming Communicatio
 • Szkoła Trenerów Heuresis
 • Richard Bandler - Using Brain for a change  
 • Członek - The Northern Association of Professional Clinical Hypnotherapists  
 • Peter Hanney /Christopher Caress - The Sure Stop Smoking Institute  
 • Zen a Sztuka Coachingu - Richard Bolstad  
 • Hipnoza - Coaching Managerski i Indywidualny

KRZYSZTOF SOBOTA jest również:

Założycielem grupy trenerskiej. Skończył kilka różnych szkół trenerskich oraz kilkanaście różnych szkoleń specjalistycznych. Jego mocnym atutem jest potwierdzona praktyką w korporacjach znajomość zagadnień handlowych, negocjacji, zarządzania ludźmi. Wzbogacanie życia innych ludzi to jego życiowa pasja. To on w grupie trenerskiej pierwszy trafił na dział wiedzy związanej z oprogramowaniem ludzkiego umysłu (OS BRAIN) i dzięki szerokiemu zakresowi wiedzy i umiejętności jakie zdobył zaczął od wprowadzenia wielu zmian w swoim życiu. Widząc jak wielu ludziom i firmom ta wiedza może pomóc zaraził swoją wiedzą pozostałych członków grupy. On zajmuje się w grupie wyszukiwaniem nowych obszarów w jakich można zastosować OS BRAIN.

Pracuje bardzo dużo z nauczycielami , pomagając im odkryć zasoby w dzieciach i sprawić by w szkołach pojawił się mentoring. Prowadzi również warsztaty z rodzicami pomagając im porozumieć się z własnymi dziećmi i zapobiec wielu stresującym sytuacją w życiu rodzinnym.

Od 1994 roku prowadzi własne firmy zajmujące się całym spektrum – produkcją, handlem oraz szkoleniami i rekreacją. Współwłaściciel ośrodków edukacyjnych Akademii Nauki wydobywających naturalne talenty i mocne strony zarówno z malutkich dzieci (od 3 roku życia) jak i dorosłych.
Jest również ekspertem w zakresie zamieniania nowatorskich pomysłów w biznes , który przynosi bardzo dobre zyski.
Jego nadrzędną zasadą w pracy z ludźmi jest uzyskanie równowagi między pracą a życiem prywatnym. Pomaga firmom wydobyć z pracowników ich zasoby i pasje tak by zamiast pracować spełniali się. Takie podejście zawsze przekłada się na znacznie większe zyski dla przedsiębiorstw.
W grupie trenerskiej prowadzi wiele warsztatów, ma cały czas nowe pomysły, więc gdybym chciała napisać o wszystkim – zabrakłoby miejsca. Jeśli chcesz zaprojektować warsztat, który ma pomóc rozwiązać konkretny problem lub przekazać konkretną wiedzę twojemu zespołowi to skontaktuj się ze mną. Nasz  zespół  przygotuje szkolenie dedykowane twojej firmie. Doświadczenie  w biznesie Krzysztofa i praktyka zawodowa pozwala mu pracować zarówno z właścicielami firm jak i jej managerami i pracownikami różnych działów pomagając im odkryć w sobie te zasoby, dzięki którym mogą stawać się jeszcze  skuteczniejsi i jednocześnie bardziej związani z firmą. Krzysztof pomaga ludziom odkryć tkwiący w nich potencjał , a organizacje zyskują zadowolonych pracowników.

Najnowszym tematem jakiego wdrożeniem zajmuje się obecnie jest analiza mocnych stron (naturalnych talentów) jakie tkwią w każdym z ludzi i wykorzystaniem tej wiedzy zawodowo i prywatnie. Krzysztof prywatnie - kochający mąż, troskliwy tata, inwestor inwestujący w innowacje technologiczne , podróżnik, przynależy do wielu grup i klubów biznesowych, dobry człowiek.


--

fot. Anna Sobota

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również