Katalog firm

dodaj firmę

Poradnia DOBRY DIETETYK Żory

Logo Poradnia DOBRY DIETETYK Żory

Adres i telefon

ul. Dolne Przedmieście 7
44-240 Żory
Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
  • Wtorek: kontakt telefoniczny
  • Środa: kontakt telefoniczny
  • Czwartek: kontakt telefoniczny
  • Piątek: kontakt telefoniczny
  • Sobota:
  • Niedziela:

Oferta

Dlaczego warto?

Moja Poradnia Dietetyczna DOBRY DIETETYK℠ Żory, Jastrzębie-Zdrój należy do największej ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa żywieniowego DOBRY DIETETYK℠ . Nasza sieć jest obecnie najbardziej renomowaną i cenioną grupą placówek tego typu w Polsce. Od lat dyktujemy standard usług na rynku dietetyki.

Największą zaletą Poradni DOBRY DIETETYK℠ Żory, Jastrzębie-Zdrój jest bardzo wysoka jakość usług i indywidualne podejście do Pacjenta. Każda dieta niepowtarzalna jest opracowywana pod konkretny przypadek.

Standard świadczonych przeze mnie usług  jest ściśle kontrolowany przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia DOBRY DIETETYK℠

Kontakt:

  • 519 874 553

mgr Michalina Gamoń

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, na której najpierw skończyłam studia licencjackie z zakresu dietetyki, a później studia magisterskie na kierunku dietetyka ze specjalizacją psychodietetyka.

Kierunki te wybrałam ze względu na wyjątkowe zainteresowanie wpływem nawyków żywieniowych na samopoczucie, wygląd i potencjalne choroby człowieka. Wielokrotnie prowadziłam wykłady i warsztaty z zakresu żywienia, a moje zróżnicowane zainteresowania powodują, że cały czas chętnie się dokształcam i poszerzam horyzonty.
Dodatkowo przez pierwsze lata studiów bardzo ciekawiła mnie kwestia suplementacji i ziołolecznictwa, dlatego wielokrotnie brałam udziału w różnych kursach, wykładach i konferencjach z tego zakresu.

Usługi dietetyczne

Usługi bezpłatne

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług dietetycznych w prezentowanym gabinecie. Podane ceny dotyczą trzech zasadniczych elementów: wstępnej konsultacji wraz z badaniem, szczegółowego przygotowania programu oraz dalszej jego kontynuacji. W niektórych przypadkach ceny mogą różnić się od prezentowanych w zależności od stopnia zaawansowania przypadku.

Cennik kliknij

Zadzwoń i umów się na wizytę

tel. 519 874 553

Galeria

Polecenia i opinie (1)

Dodaj opinię
  • Poradnia DOBRY DIETETYK posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Żor od 2021 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.