Wiadomości z Żor

„Do You Remember?” – wystawa fotografii młodej artystki z Żor

  • Dodano: 2021-02-04 10:15, aktualizacja: 2021-02-04 13:01

Kultura w naszym mieście powoli budzi się do życia. Miejski Ośrodek Kultury w Żorach dokłada wszelkich starań, aby mieszkańcy mogli oderwać się choć na chwilę od pandemicznej rzeczywistości i spotkać ze sztuką.

Tym razem zaprasza na wernisaż młodej artystki – Julii Kostrzewskiej, w piątek 26 marca o godz. 18:00 w Domu Kultury przy ul. Dolne Przedmieście 1.

Jest ambitna, zdolna i otwarta na różne dziedziny fotografii. Używa różnych metod, aby zdjęcie oddało daną osobę i jej wnętrze. Przygodę z fotografią zaczęła kiedy miała 13 lat, jednak mimo młodego wieku jej zdjęcia od razu prezentowały wysoki poziom. „Do You Remember?” to wernisaż zdjęć Juli Kostrzewskiej, uczennicy kierunku fototechnik w Zespole Szkół nr 2 im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Żorach. Na fotografiach prezentują się jej przyjaciele, dzięki czemu oglądając zdjęcia czujemy autentyczne emocje i relacje z nich bijące. Zdjęcia mają na celu przywrócić fantastyczne i kolorowe wspomnienia z młodości każdemu obserwatorowi.

Pomysłodawczynią i główną organizatorką wernisażu jest Emilia Stokowska, na co dzień wokalistka, aktorka i muzyk. Przy koordynowaniu całości pomagali jej Emilia Dzierżęga i Krzysztof Małysz.

Wystawa potrwa do 21 kwietnia br. i będzie można ją oglądać w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Dolne Przedmieście 1.

„Do You Remember?” – wystawa fotografii młodej artystki z Żor

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również