Wiadomości z Żor

"Cultural Evening" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach

  • Dodano: 2021-11-24 09:00

W piątek 26 listopada o godz. 18:00 będzie możliwość wzięcia udziału w ciekawej inicjatywie podróżniczej. Przed nami Cultural Evening o historii Afryki, który poprowadzi Isobel Dyson – wolontariuszka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żorach w ramach wolontariatu europejskiego. 

Wieczór z historiami o RPA

Isobel urodziła się i dorastała w Republice Południowej Afryki, a po ukończeniu szkoły średniej wyjechała na studia do Holandii. Tego wieczoru opowie o swoich doświadczeniach z życia w RPA, postara się przybliżyć złożoną historię tego kraju i to, jak dziś radzi on sobie z następstwami kolonizacji i apartheidu. Znajdzie się też czas na rozmowę o kulturze i kulinariach tego regionu.  

Udział jest bezpłatny - z uwagi na obowiązujące obostrzenia, wydarzenie jest objęte rezerwacją miejsc: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.

Projekt "kreatywne wyzwania kulturalne" realizowany jest w ramach programu Europejski Korpus Solidarności, Wolontariat Europejski, i dofinansowany został ze środków Komisji Europejskiej. 

"Cultural Evening" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach / fot. MBP Żory

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również