Wiadomości z Żor

Żorzanin zwyciężył w zawodach Let’s Skate LOCAL HERO! To kolejny sukces Maksa Lesznera

  • Dodano: 2024-04-22 11:45

Maksymilian Leszner po raz kolejny na podium! Niebanalne triki oraz niezwykłe umiejętności pozwoliły mu zająć 1. miejsce w zawodach Let’s Skate LOCAL HERO. Młody żorzanin cały czas podnosi poprzeczkę i zostawia konkurencję daleko w tyle!

Młody deskorolkarz z Żor zajął 1. miejsce

W sobotę 13 kwietnia w  Republika Park w Toruniu, czyli w jedynym w Polsce krytym skateparku z miejscami dla widowni odbyła się kolejna edycja zawodów deskorolkowych z serii Let’s skate LOCAL HERO. Skaterzy z całej Polski rywalizowali w kategoriach: U13, ​U16, Girl oraz Open. W kategorii U-16 po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się mieszkaniec naszego miasta Maksymilian Leszner, który dzięki swojej niesamowitej determinacji, umiejętnościom i imponującym trikom wywalczył 1. miejsce.

To nie jedyne osiągnięcie młodego żorzanina. Pod koniec ubiegłego roku pisaliśmy o tym, że Maksymilian Leszner po raz trzeci obronił tytuł mistrza podczas zawodów organizowanych w Warszawie. Więcej na ten temat możecie znaleźć TUTAJ.

Skate Local Hero

Skate Local Hero to cykl zawodów, podczas którego istotne jest nie tylko zwycięstwo, ale także spotkanie się ze wszystkimi pokoleniami ludzi, których ogromną pasją jest jazda na deskorolce. Wszystkie edycje łączy niemal identyczny schemat. Rano odbywają się warsztaty prowadzone przez doświadczonych skaterów oraz instruktorów. Udział w nich jest darmowy i mogą go wziąć osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z deskorolką. Po warsztatach osoby biorące udział w zawodach rozpoczynają swoje treningi, aby tuż po nich móc jak najlepiej zaprezentować się podczas eventu. Zawody pozwalają na wyłonienie najlepszych deskorolkowców z całej Polski w czterech kategoriach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również