Wiadomości z Żor

Zespół Coria promuje Żory w nowym teledysku!

  • Dodano: 2021-10-05 08:15, aktualizacja: 2021-10-05 08:28

Żory Miasto Ognia – do tego hasła w swoim najnowszym, jeszcze gorącym teledysku nawiązali muzycy żorskiej grupy Coria. W ognistym klipie do piosenki pt. „Oblivion” możemy zobaczyć Muzeum Ognia oraz karuzelę „Żorzankę”. Teledysk powstał dzięki wsparciu finansowemu Miasta Żory.

Zespół Coria z Żor

Zespół Coria tworzą: wokalista Tomasz Mrozek, gitarzysta Marcin Gajęcki, basista Konrad Konopka i perkusista Damian Bonczek. Muzycy mają na koncie się trzy studyjne albumy, które odbiły się głośnym echem wśród rockowych rozgłośni radiowych. Album „Teoria Splątania” został uznany przez wydawnictwo Heavy Rock za najlepszy debiutancki album 2014 roku, a utwory zespołu wielokrotnie znajdowały się na samym szczycie listy Turbo Top w Antyradiu.

Obecnie Coria zakończyła prace nad nowym materiałem, którego zapowiedzią są utwory „Dear Daisy” oraz „Oblivion”, do którego teledysk nakręcono w naszym mieście. - Nowy materiał to hołd w kierunku zapomnianych rockowych riffów, połączony ze świeżym elektronicznym brzmieniem i standardowo głębokim przesłaniem w tekstach zarówno w języku polskim jak i angielskim – podkreśla wokalista Tomasz Mrozek.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.