Wiadomości z Żor

VII Ogólnopolska Noc Bibliotek w Żorach

  • Dodano: 2021-10-04 09:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach zaprasza na VII Ogólnopolską Noc Bibliotek pod hasłem "Czytanie wzmacnia". Na sobotę 9 października zaplanowano mnóstwo aktywności dla dorosłych, młodych, czy całych rodzin m.in. warsztaty inspirowane książkami, sensoryczne zabawy z wyobraźnią, łamigłówki ze szyframi, turniej Dobble, spotkania z robotami, Magiczny Dywan, gry i zabawy w potterowskim klimacie, Terytorium gier i Zona Xbox, Okulary VR, wyzwanie dopasowania rekwizytów do książek, krzyżówka, quizy filmowe i muzyczne, gra biblioteczna, rowerki z audiobookami, gimnastyka Hadu i pranajama joga... i to jeszcze nie wszystko! Potrzeba będzie nie lada siły, by móc wziąć udział we wszystkich zaplanowanych wydarzeniach.

Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Nowakowski – miłośnik natury, psich zaprzęgów, podróżnik i autor książek „23 kilometr” oraz „Lapońska przygoda Mai”. Widzowie spotkania usłyszą o podróżowaniu psim zaprzęgiem przez życie.  

CZYTANIE WZMACNIA - skorzystaj więc z siły płynącej z książek, znajdź swoją wewnętrzną moc i z nową energią wejdź w nadchodzący dzień, tydzień, miesiąc, rok... 

Biblioteka będzie czynna w tym dniu w godz. 16:00-24:00. Szczegółowy harmonogram na www.mbpzory.pl. Udział w wydarzeniu bezpłatny.

VII Ogólnopolska Noc Bibliotek w Żorach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również