Wiadomości z Żor

Za nami zajęcia z samoobrony w Centrum Integracji Społecznej w Żorach [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2023-01-23 09:30

Do działań Centrum Integracji Społecznej w Żorach włączyła się żorska Policja. Poprzez zajęcia sportowe, w tym samoobrony mundurowy motywował uczestników do działania i chęci osiągania określonych celów zawodowych i życiowych. Właściwe podejście i determinacja to z pewnością klucz do osiągania zamierzonych planów.

Motywujące zajęcia

W czwartek i piątek minionego tygodnia żorski policjant zaproszony został do poprowadzenia sportowych zajęć dla uczestników Centrum Integracji Społecznej w Żorach. Do głównych celów CIS należy organizowanie reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i ubóstwem oraz realizacja zatrudnienia socjalnego. W trakcie zajęć z samoobrony mundurowy motywował uczestników do pokonywania własnych ograniczeń i determinacji w osiąganiu zamierzonych, również zawodowych celów.

Misją działania centrum jest m.in. nauka planowania życia i zaspokajania potrzeb własnym staraniem, kształcenie umiejętności pozwalających na pełnienie ról społecznych i osiąganie pozycji społecznych dostępnych osobom niepodlegającym wykluczeniu społecznemu, a także nabywanie umiejętności zawodowych oraz przyuczenie do zawodu, przekwalifikowanie lub podwyższenie kwalifikacji zawodowych.

Za nami zajęcia z samoobrony w Centrum Integracji Społecznej w Żorach [ZDJĘCIA]

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również