Wiadomości z Żor

Weź udział w konkursie! Do wygrania atrakcyjne nagrody!

  • Dodano: 2021-05-20 07:45, aktualizacja: 2021-05-20 08:14

Jesteś świadom jak ważna dla naszej planety jest segregacja odpadów i chciałbyś podzielić się swoją wiedzą z innymi? Zależy Ci na budowaniu wrażliwości i odpowiedzialności ekologicznej kolejnych pokoleń oraz promowaniu proekologicznych zachowań?

Zgłoś się do udziału w konkursie organizowanym przez Urząd Miasta Żory i zdobądź  nagrody!

Konkurs pn. “Moje rady na odpady – bajka dla dzieci" skierowany jest do uczniów szkół podstawowych mieszczących się na terenie Miasta Żory. Wystarczy, że napiszesz bajkę, w której podzielisz się wiedzą z zakresu gospodarowania odpadami oraz wykażesz się umiejętnością wnioskowania i przewidywania skutków oddziaływania człowieka na środowisko. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody! Do wygrania: hulajnoga, opaska SmartBand, przenośny głośnik JBL, tablet i SmartWatch ufundowane przez Miasto Żory oraz firmę PreZero Recycling Południe Sp. z o.o.
 
Prace można nadsyłać do 30 czerwca 2021 r. na adres Urzędu Miasta Żory, ul. Rynek 9, 44-240, zgodnie z wytycznymi określonymi w regulaminie konkursu.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z Zespołem Gospodarowania Odpadami Komunalnymi, pod numerem telefonu 32 43 48 141 lub mailowo: zgok@um.zory.pl.

Pobierz regulamin konkursu

Pobierz kartę zgłoszeniową

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.