Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Uroczyste spotkanie z okazji święta korpusu służby cywilnej

  • Dodano: 2017-11-14 07:45, aktualizacja: 2017-11-13 11:40

W Komendzie Miejskiej Policji w Żorach odbyło się dzisiaj uroczyste spotkanie kierownictwa z pracownikami cywilnymi zorganizowane z okazji nadchodzącego Święta Korpusu Służby Cywilnej.

Szef żorskich mundurowych podziękował wszystkim za rzetelność i zaangażowanie podczas wykonywania codziennych zadań, a także podkreślił ogromny wkład pracowników cywilnych w rozwój administracji rządowej oraz budowanie pozytywnego wizerunku Policji. Do życzeń kierownictwa przyłączają się żorscy policjanci.

W żorskiej komendzie zatrudnionych jest ponad 20 pracowników cywilnych. Każdego dnia z ogromnym poświęceniem wspierają oni funkcjonowanie tej uzbrojonej i umundurowanej formacji jaką jest Policja. Trudnią się obsługą sekretariatów, pracują w kadrach, kancelarii tajnej, czy zespole łączności i informatyki, a także zajmują się finansami, zaopatrzeniem, dbają o czystość i porządek w budynku, a i również obsługują monitoring. Ich rola często bywa niedoceniona, jednak warto pamiętać, że bez rzetelnych, bezstronnych i apolitycznych członków Korpusu Służby Cywilnej żadna organizacja administracji rządowej nie mogłaby istnieć.

Insp. Grzegorz Grabiec - Komendant Miejski Policji w Żorach wraz ze swoim zastępcą mł. insp. Jackiem Stelmachem spotkał się z pracownikami cywilnymi i podziękował im za rzetelną pracę i zaangażowanie w codziennym wykonywaniu zadań służbowych. Wszyscy oprócz podziękowań usłyszeli też z ust kierownictwa życzenia niesłabnącego zapału i wytrwałości w tej niezmiernie ważnej i odpowiedzialnej służbie, ale i powodzenia i wszelkiej pomyślności na gruncie zawodowym, jak i osobistym.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.