Wiadomości z Żor

Złodziej zabrał ze sklepowej kasy plik banknotów. Nie pomogła mu koszulka superbohatera...

  • Dodano: 2024-05-13 19:45

W ręce mundurowych wpadł mężczyzna, który z kasy sklepu skradł plik banknotów. Jego znakiem rozpoznawczym była biała koszulka z logiem "człowieka-nietoperza". Za przestępstwo, którego się dopuścił, grozi mu teraz kara nawet do 5 lat więzienia.

Człowiek - nietoperz w sidłach sprawiedliwości

W piątkowy wieczór, tuż po 21.00, policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy w jednym ze sklepów przy Alei Zjednoczonej Europy. Mundurowi z patrolu, który  szybko dotarł na miejsce, ustalili w rozmowie z ekspedientką, że mężczyzna, który wszedł do sklepu z zamiarem zakupu artykułów spożywczych, wykorzystał chwilową nieuwagę obsługi i z otwartej kasy zabrał plik banknotów - w sumie prawie 1500 złotych.

Policjanci przejrzeli monitoring, na którym zidentyfikowali sprawcę, który ubrany był w białą koszulkę z logiem "Batmana". Ten miłośnik superbohatera walczącego ze złem, sam jednak wybrał drogę przestępstwa. Po około godzinie poszukiwań, stróże prawa zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego, w rejonie torowiska przy ulicy Kolejowej. Ten, na widok radiowozu, zaczął uciekać. Szybko został jednak zatrzymany. 

Za kradzież grozi mu teraz kara nawet do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również