Wiadomości z Żor

Tragedia żorskiej rodziny. W wypadku zginęła 39-letnia żorzanka i jej 9-letnia córka

  • Dodano: 2019-07-04 10:00

Żory w żałobie. Nie żyje 39-letnia mieszkanka Żor i jej 9-letnia córeczka. Do tragicznego wypadku doszło 1 lipca na trasie w kierunku Lubina, rodzina jechała na wakacje nad morzem.

Jak podała mediom oficer prasowa KPP Lubin, st. asp. Sylwia Serafin do wypadku doszło nad ranem 1 lipca. Kierowca osobowej skody zmierzał od strony Legnicy w kierunku Lubina i chcąc ominąć fragmenty rozdartej opony, leżącej na jezdni stracił panowanie nad samochodem i zjechał z lewego na prawy pas. W ten sposób doszło do zderzenia ze stojącą na poboczu ciężarówką. Auto dostawcze zatrzymało się chwilę wcześniej w tym miejscu ze względu na pękniętą oponę. 

W wypadku zginęła 39-letnia żorzanka i jej 9-letnia córeczka. Kierowcy skody nic się nie stało, jednak ze względu na zły stan psychiczny po stracie najbliższych wymagał udzielenia pomocy medycznej. Rodzina jechała na wakacje nad morze. Pani Karina była znana również w rybnickiej dzielnicy Kłokocin, gdzie pracowała jako przedszkolanka. 

Kondolencje dla rodziny zmarłych składają na Facebooku mieszkańcy Kłokocina. 

Dziś w wypadku samochodowym zginęła wraz z córką przedszkolanka z naszego przedszkola pani Karina. Zawsze uśmiechnięta, pomocna pedagog "anioł" – przekazała informację jedna z internautek należących do grupy mieszkańców rybnickiej dzielnicy.

Wielu z nas znało Panią Karinę, dlatego chcielibyśmy ją ostatni raz pożegnać, Ją i jej córkę. Jeśli ktoś ma ochotę to u Pani Beaty w Kristofie można złożyć datki za które będą kupione na pewno 2 wieńce, dla Pani Kariny i dla jej Córki. Pozostała kwota została by przekazana na Msze Św. i dla rodziny. O terminie pogrzebu będziemy informować.

Jeśli ktoś pojedzie z dziećmi na pogrzeb to może dać dziecku po 1 róży? Taka mała sugestia ze strony rady rodziców przedszkola. Oczywiście kto będzie chciał (myślimy tu o wychowankach i absolwentach, których uczyła Pani Karina Dąbrowska).

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek o godz. 13.00 w kaplicy cmentarnej Sacrum przy ul. Komunalnej 7 w Żorach.

Modlitwy za tragicznie zmarłe Karinę i Julię odbędą się w czwartek o godz. 17.00 w kaplicy cmentarnej Pamięć i Popiół Sacrum przy cmentarzu komunalnym w Żorach.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Kasia

    Otacza mnie wielki ból, żal, bezradność, smutek. Nie znam Państwa, lecz mieszkam w Żorach, jestem żoną, mamą ... to wielka rodzinna niespodziewana tragedia, łzy zapływają mi do oczu. Widocznie Bóg potrzebował te dwa aniołki do siebie ... nie ma innego wytłumaczenia. Panu, synowi i nawet Tediemu składam szczere kondolencje. Będzie wiele trudnych chwil, całe życie pogrążone będzie tą Państwa tragedią. I jak tu wspierać i życzyć siły ... jak?

  • Ola

    Pani św.p.Karina ,ma jeszcze rodziców ,a córeczka dziadków.. Współczujemy całej rodzinie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.