Wiadomości z Żor

MOSiR Żory świętuje 30 lat działalności!

  • Dodano: 2021-01-19 07:45, aktualizacja: 2021-01-19 08:09

Już od 30 lat Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach dba o dobrą formą fizyczną naszych mieszkańców organizując liczne i różnorodne imprezy oraz rozgrywki sportowe. Zachęcamy do obejrzenia filmu, który powstał z okazji tego jubileuszu!

Niedawno powitaliśmy nowy, 2021 rok. Jest to szczególny rok dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach, który świętuje właśnie 30-lecie swojej działalności.  Dokładnie 30 lat temu uchwałą Rady Miasta Żory powołano MOSiR, którego misją niezmiennie od trzech dekad jest budzenia pasji do sportu i rekreacji. Jubileuszowe obchody, z uwagi na obowiązujące ograniczenia, MOSiR rozpoczyna nie od imprezy sportowej, lecz od  prezentacji filmu, nagranego specjalnie z okazji 30 lat działalności.

Dowiecie się z niego miedzy innymi, że z obiektów sportowych MOSiR korzysta w ciągu roku ponad 60 tys. osób oraz tego że pracownicy MOSiR przygotowują i realizują w ciągu roku ponad 100 wydarzeń sportowo-rekreacyjnych, w których w roli aktywnego uczestnika czy widza udział bierze ponad 17 tys. osób! Zachęcamy do obejrzenia filmu.

Dyrektorowi oraz wszystkim pracownikom MOSiR Żory składamy serdeczne gratulacje i wyrazy wdzięczności za ich pracę na rzecz mieszkańców Żor oraz życzymy kolejnych pięknych jubileuszy!

Jubileusz 30-lecia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach | 1991 - 2021 MOSiR Żory ·

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również