Wiadomości z Żor

Jeden nie zatrzymał się do kontroli, drugi uciekł w stronę lasu!

  • Dodano: 2020-11-10 13:30

Żorscy stróże prawa zatrzymali wczoraj dwóch poszukiwanych, którzy za wszelką cenę chcieli uniknąć odpowiedzialności. Jeden z mężczyzn zaczął uciekać na widok nieoznakowanego radiowozu, a drugi nie zatrzymał się do kontroli. Ostatecznie obaj trafili do zakładu karnego, gdzie odbywają orzeczony przez sądy kary pozbawienia wolności.

Pierwszy z mężczyzn w ręce policjantów wpadł wczoraj tuż po godz. 8.00 na ulicy Męczenników Oświęcimskich

35-latek jechał samochodem i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kiedy jednak mundurowi ruszyli za nim i udaremnili mu dalszą jazdę okazało się, że nie dość, że nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami to jest jeszcze poszukiwany przez rybnicki sąd. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego, gdzie od wczoraj odbywa zastępczą karę pozbawienia wolności za niewykonaną karę ograniczenia wolności.

39-latek z kolei został zatrzymany niemalże równolegle przez kryminalnych w dzielnicy Rój

Kiedy mężczyzna zobaczył nadjeżdżający nieoznakowany radiowóz w te pędy rzucił się do ucieczki w stronę pobliskiego lasu. Tam jednak dogonił go jeden z policjantów. 39-latek był agresywny, krzyczał „nigdzie nie pójdę z wami” i nie stosował się do poleceń wydawanych przez stróżów prawa. Ostatecznie podzielił los 35-letniego poszukiwanego, kierowcy i również trafił za kratki, gdyż tak zdecydował miejscowy sąd po tym, jak mężczyzna nie zapłacił grzywny.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.