Wiadomości z Żor

Policjanci odwiedzili 7-letniego Julka, który zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną

  • Dodano: 2020-11-04 11:30

Policjanci i strażacy z Żor odpowiedzieli na zaproszenie pierwszoklasistów i wspólnie z nimi odwiedzili 7-letniego Julka, który zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Chłopiec od dłuższego czasu nie chodzi do szkoły i tęskni za rówieśnikami. Ci, aby okazać koledze wsparcie w chorobie, postanowili przygotować niespodziankę i sprawić radość Julkowi.

7-letni Julian jest podopiecznym Fundacji ISKIERKA i uczniem Szkoły Podstawowej nr 13 im. Polskich Olimpijczyków w Żorach. Niestety chłopiec nie chodzi od dłuższego czasu do szkoły, gdyż jakiś czas temu zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Na szczęście o chorym Julku pamiętają koleżanki i koledzy z klasy

Wraz z wychowawczynią postanowili sprawić mu niezwykłą niespodziankę. Dzieci przygotowały prezenty i kolorowy plakat, a potem zaprosiły strażaków i policjantów do złożenia wizyty pod blokiem chłopca.

Wczoraj dzielnicowi i strażacy z OSP w Żorach wraz z maskotkami - Pożorkiem oraz Sznupkiem punktualnie o 16.00, wraz z pierwszoklasistami stanęli pod oknami Juliana, a z głośnika popłynęły serdeczne pozdrowienia dla chłopca i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia...

Trzymamy kciuki za Julka i zachęcamy Państwa do pomocy rodzinie chłopca w walce z chorobą. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na stronie Fundacji ISKIERKA.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.