Wiadomości z Żor

Chuck Norris odwiedza żorskie Twinpigs!

  • Dodano: 2019-04-01 11:00, aktualizacja: 2019-04-02 08:36

Carlos Ray „Chuck” Norris będzie honorowym gościem podczas otwarcia nowego sezonu w miasteczku westernowym Twinpigs w Żorach.


Szanowni Czytelnicy,

oczywiście informacja o tym, że Chuck Norris odwiedzi Twing Pigs była tylko prima aprilisowym żartem. Mamy nadzieję, że udało nam się nabrać chociaż część z Was, a pozostałych udało nam się nieco rozbawić. Ale kto wie, może kiedyś napiszemy podobnego newsa, który nie będzie tylko żartem?

z pozdrowieniami,

Redakcja Zory.com.pl


W sobotę 27 kwietnia rozpocznie się nowy sezon w miasteczku westernowym Twinpigs. Z tej okazji zakończono renowację wielu obiektów oraz przygotowano dla odwiedzających liczne atrakcje. Najważniejszą ma być wizyta słynnego „strażnika Teksasu”.

Każdy może zostać Strażnikiem Teksasu

Chuck Norris, amerykański aktor, producent filmowy i telewizyjny, mistrz sztuk walki, sześciokrotny mistrz świata w karate, skończył w marcu 79 lat. Mimo to wciąż jest pełen werwy. Jeszcze w 2012 r. zagrał imponująco skutecznego samotnego wilka w „Niezniszczalnych 2”.

W Twinpigs ma być obecny przez cały weekend, 27-28 kwietnia. W tym czasie stylizacja ma przypominać jego najsłynniejszą kreację, czyli teksańskiego szeryfa. Ma prowadzić warsztaty ze strzelectwa i sztuk walk oraz odgrywać sceny łapania przestępców (z udziałem publiczności).

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że udało nam się nawiązać współpracę z tak znaną gwiazdą – mówi menedżer obiektu. – Trudno o postać, która wywoływałaby silniejsze skojarzenia z Dzikim Zachodem. Konkurencją mógłby być chyba tylko Clint Eastwood. Być może postaramy się o niego w przyszłym roku...?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również