Wiadomości z Żor

Bar Mleczny "Krówka" w Żorach zaprasza na smakołyki z nowego menu

  • Dodano: 2020-07-01 08:30, aktualizacja: 2020-07-01 08:44

Znany i lubiany przez mieszkańców Bar Mleczy „Krówka” wznowił już działalność na pełnych obrotach!

Teraz w lokalu prowadzonym przez Zakład Aktywności Zawodowej „Wspólna Pasja” można zjeść nie tylko sprawdzone dania, ale także wiele nowości z odświeżonego menu.

W klimatyzowanej sali głównej Baru Mlecznego, działającego przy ul. Szeptyckiego 14, a także w ogródku letnim można zjeść pożywne śniadania, wyśmienite dania barowe, takie jak bigos, flaczki czy gołąbki oraz pyszne zupy i dania obiadowe. W menu znajdziemy m.in. pierogi, naleśniki, tradycyjne rolady, kotlety, filety rybne  czy placek po węgiersku. W weekendy menu jest rozszerzone i znajdują się w nim dodatkowe smakołyki. Warto podkreślić, że wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez załogę „Krówki”, składającą się z osób z niepełnosprawnościami, wspieranych przez pełnosprawnych pracowników.

Bar Mleczny „Krówka” jest czynny 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku można tam pysznie zjeść w godz. 10:00 - 18:00, zaś w weekendy lokal zaprasza w godz. 11:00 – 16:00.

Szczegółowe menu oraz informację o nowościach czy daniach dnia można znaleźć na facebooku Baru Mlecznego „Krówka”.

Przypominamy, że oferta gastronomiczna ZAZ „Wspólna Pasja” obejmuje się wynajem sali bankietowej oraz placu piknikowego wraz z organizacją imprezy a także usługi cateringowe. Więcej informacji pod nr tel. 32 43 58 004 wew. 40 lub 728 849 728.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.