Wiadomości z Żor

Bar Mleczny "Krówka" w Żorach zaprasza na smakołyki z nowego menu

  • Dodano: 2020-07-01 08:30, aktualizacja: 2020-07-01 08:44

Znany i lubiany przez mieszkańców Bar Mleczy „Krówka” wznowił już działalność na pełnych obrotach!

Teraz w lokalu prowadzonym przez Zakład Aktywności Zawodowej „Wspólna Pasja” można zjeść nie tylko sprawdzone dania, ale także wiele nowości z odświeżonego menu.

W klimatyzowanej sali głównej Baru Mlecznego, działającego przy ul. Szeptyckiego 14, a także w ogródku letnim można zjeść pożywne śniadania, wyśmienite dania barowe, takie jak bigos, flaczki czy gołąbki oraz pyszne zupy i dania obiadowe. W menu znajdziemy m.in. pierogi, naleśniki, tradycyjne rolady, kotlety, filety rybne  czy placek po węgiersku. W weekendy menu jest rozszerzone i znajdują się w nim dodatkowe smakołyki. Warto podkreślić, że wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez załogę „Krówki”, składającą się z osób z niepełnosprawnościami, wspieranych przez pełnosprawnych pracowników.

Bar Mleczny „Krówka” jest czynny 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku można tam pysznie zjeść w godz. 10:00 - 18:00, zaś w weekendy lokal zaprasza w godz. 11:00 – 16:00.

Szczegółowe menu oraz informację o nowościach czy daniach dnia można znaleźć na facebooku Baru Mlecznego „Krówka”.

Przypominamy, że oferta gastronomiczna ZAZ „Wspólna Pasja” obejmuje się wynajem sali bankietowej oraz placu piknikowego wraz z organizacją imprezy a także usługi cateringowe. Więcej informacji pod nr tel. 32 43 58 004 wew. 40 lub 728 849 728.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.