Wiadomości z Żor

Amerykański Park Rozrywki Twipigs w Żorach już otwarty

  • Dodano: 2020-06-08 10:00

Twinpigs działa już na pełnych obrotach - włączono karuzele, uruchomiono gry i rozpoczęto animacje. W sobotę, 6 czerwca po raz pierwszy w tym roku dla gości otworzono cały teren Amerykańskiego Parku Rozrywki w Żorach!

Dzieci i rodzice przez cały weekend korzystali z około 50 atrakcji znajdujących się na prawie 10 hektarach terenu parku. Z okazji Wielkiego Otwarcia przygotowano także specjalną edycję „Podchodów z Kapitanem Twinpigs”, w które można było zagrać przez cały weekend. Tabliczki ze wskazówkami ukryto w różnych strefach parku, m.in. na Hawajach, Dzikim Zachodzie i w Meksyku.

Twinpigs to miejsce dedykowane rodzinom, dlatego specjalny nacisk położono na kwestie bezpieczeństwa. W parku pojawiły się dodatkowe stacje do dezynfekcji, regularnie czyszczone są także powierzchnie i atrakcje. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia dezynfekowane są lampami UVC o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym. Większość atrakcji znajduje się na wolnej przestrzeni, więc goście mają obowiązek zakładania maseczek dopiero po wejściu do budynków znajdujących się na terenie parku.

Do końca czerwca cały park czynny będzie od czwartku do niedzieli w godzinach 10:00 - 18:00. Na pierwszy miesiąc sezonu przygotowano specjalną promocję na bilety. Szczegóły na stronie www.twinpigs.zory.pl.

Amerykański Park Rozrywki Twipigs w Żorach już otwarty

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również