Wiadomości z Żor

2. Żorski Cross Triathlon już w najbliższą sobotę

  • Dodano: 2020-09-10 07:45, aktualizacja: 2020-09-10 08:12

Po raz drugi w Żorach zawodnicy zmierzą się w triathlonie, czyli połączeniu trzech dyscyplin: biegania, pływania i jazdy na rowerze. Już w najbliższą sobotę, 12 września, w naszym mieście odbędzie się II Żorski Cross Triathlon „Śmieszek 2020”.

Po ubiegłorocznej, wyjątkowo udanej pierwszej edycji żorskiego triathlonu, MOSiR Żory, Klub Sportowy HRmax Żory oraz Urząd Miasta Żory, ponownie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością wpisze się na stałe w kalendarz imprez sportowych.

Zawodnicy zmierzą się na dystansie 1/8 Ironmana

Na chętnych czeka ok. 500 metrów pływania, licząca 22 km trasa rowerowa po duktach leśnych oraz bieg wśród drzew i stawów na dystansie 5 km. Doskonała lokalizacja nad kąpieliskiem Śmieszek, w otoczeniu malowniczych lasów oraz przy parku rozrywki Twinpigs z pewnością sprawi, że zawody będą wspaniałą przygodą dla wytrawnych zawodników i amatorów oraz widowiskiem pełnym wrażeń dla rodzinnie dopingujących kibiców. Początek rywalizacji o godz. 11:00.  Zachęcamy do kibicowania!

Tym, którzy zarejestrowali swój udział, a widnieją w systemie jako osoby bez potwierdzonej płatności przypominamy, iż pełnoprawnym uczestnikiem imprezy jest osoba, która dokona opłaty za udział w imprezie w terminie do 9 września.

2. Żorski Cross Triathlon już w najbliższą sobotę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również