Wiadomości z Żor

17-latka z powiatu cieszyńskiego uciekła z domu. Wpadła podczas kradzieży w Żorach

  • Dodano: 2021-12-23 08:30, aktualizacja: 2021-12-23 09:38

17-letnia mieszkanka powiatu cieszyńskiego została przyłapana w Żorach na kradzieży, której dopuściła się w towarzystwie 32-letniego znajomego. Jak się okazało nastolatka przebywała też od dwóch tygodni na ucieczce z domu. Zanim wpadła w ręce ochroniarza, a potem policjantów, „odwiedziła” też inny sklep, w którym „zrobiła” zakupy.

Nastolatka i 32-latek zostali przyłapani na kradzieży w markecie budowlanym

O ujęcie nastoletniej złodziejki policjantów zawiadomił ochroniarz jednego z marketów budowlanych. Została ona tam przyłapana, gdy wraz z 32-letnim znajomym ukradła dwa palniki i wężyk igielitowy. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu przemysłowego i dziewczyna została ujęta, zanim nie płacąc za towar opuściła sklep. Jej kompan w tym czasie próbował ukraść z kolei taśmę klejącą.

17-latka nie miała założonej maseczki

17-latka podczas wizyty w sklepie nie posiadała obowiązkowej maseczki co pomogło również policjantom rozpoznać ją jako sprawczynię kradzieży, której dopuściła się chwilę wcześniej w innym sklepie. Kamery monitoringu zarejestrowały moment, gdy wyszła z leginsami i t-shirtem.

Ostatecznie nastoletnia złodziejka została zatrzymana i doprowadzona do policyjnej izby dziecka, a za jedną z kradzieży i brak maseczki została już ukarana mandatem karnym. Policjanci wkrótce skierują także wniosek do sądu o ukaranie za popełnienie przez nią drugiego z wykroczeń.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • fakt

    Maska to atrybut terrorysty i złodzieja.W dobie dzisiejszej to znacznik niewolnika ! ! !

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.