Wiadomości z Żor

Gratka dla fanów sportów motorowych w Żorach. Niezwykły konkurs na stacji MOYA 

  • Dodano: 2021-09-29 10:45, aktualizacja: 2021-10-06 09:10

Na półki sieci stacji paliw MOYA z rozmachem wjeżdża nowy asortyment – niezawodne oleje samochodowe PETRONAS Syntium. Z tej okazji MOYA wraz z marką PETRONAS postanowiły zaprosić miłośników motoryzacji do wspólnego świętowania. 2 października klienci stacji w Żorach będą mogli powalczyć o niepowtarzalne nagrody z logo Formuły 1.

Dla kierowców z Górnego Śląska początek jesieni zapowiada się naprawdę ekscytująco. MOYA – sieć stacji paliw dla prawdziwych koneserów czterech kółek – kontynuuje bowiem serię eventów pod hasłem PIT STOP – co w żargonie Formuły 1 oznacza postój uczestniczącego w wyścigu bolida na stanowisku obsługi technicznej.

Tym razem akcja odbędzie się w Żorach, na stacji MOYA przy ulicy Włodzisławskiej 272B. Na klientów, którzy 2 października w godzinach od 9 do 17 odwiedzą stację, dokonają zakupów oraz poprawnie wykonają zadanie konkursowe, czekają nagrody! 

Wygrywają najszybsi

Aby wziąć udział w zabawie, należy pobrać na swój telefon przygotowaną przez PETRONAS aplikację Lube Reccomender i podążając za wskazówkami wirtualnego doradcy dobrać odpowiedni do modelu i rocznika auta olej. Na koniec wystarczy zaakceptować regulamin konkursu. 

Pomocy w instalacji aplikacji, wyborze najlepszego oleju do naszego samochodu oraz wszelkich innych formalności konkursowych udzieli nam również hostessa PIT STOP. 

Zatrzymaj się na stacji MOYA w Żorach i zgarniaj nagrody! 

Do wygrania gadżety mistrzowskiej ekipy AMG Mercedes PETRONAS Formula 1 Team – oryginalne koszulki, czapki oraz kubki z logo Formuły 1.


MOYA łączy siły z marką PETRONAS

Partnerem zabawy jest międzynarodowa firma PLI PETRONAS – marka doskonale znana fanom motoryzacji, zwłaszcza wyścigów Formuły 1. PETRONAS produkuje paliwa oraz płyny funkcyjne do aut wszystkich przeznaczeń i pojemności oraz jest sponsorem zespołów i kierowców sportów motorowych. Wśród nich wymienić należy chociażby AMG Mercedes PETRONAS Formula 1 Team oraz niepokonanego od 7 sezonów i najbardziej utytułowanego w historii Formuły 1 kierowcę – Lewisa Hamiltona.

Konkurs na stacji MOYA w Żorach jest częścią kampanii PIT STOP. To właśnie dzięki temu przedsięzwięciu na stacjach MOYA będzie można kupić niezawodne oleje samochodowe PETRONAS Syntium.

*Szczegóły i regulamin konkursu będą udostępniane na miejscu w trakcie wydarzenia.

Gratka dla fanów sportów motorowych w Żorach. Niezwykły konkurs na stacji MOYA 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.