Wiadomości z Żor

Wypadek na Wodzisławskiej! Ranna piesza!

  • Dodano: 2020-01-10 08:45, aktualizacja: 2020-01-10 09:03

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj około godziny 19.00 na ulicy Wodzisławskiej. W wyniku odniesionych obrażeń do szpitala trafiła 30 – letnia mieszkanka Żor. Kobieta została potrącona przez 45-letniego kierującego samochodem osobowym.

Wczoraj z ogólnymi obrażeniami ciała oraz podejrzeniem złamania prawej ręki do szpitala trafiła 30 – letnia mieszkanka Żor. Jak wstępnie ustalili policjanci kobieta została potrącona na oświetlonym i oznakowanym przejściu dla pieszych przez 45-letniego kierującego pojazdem marki Audi A4, w momencie gdy piesza schodziła z przejścia. Kierujący nie zauważył pieszej, tłumacząc ten fakt silnymi opadami deszczu.

Policjanci przebadali uczestników zdarzenia na alkomacie, badanie wykazało iż byli trzeźwi

Stróże prawa apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność i rozwagę za kierownicą, szczególnie gdy w okresie zimowym warunki drogowe są bardzo ciężkie. Ponadto funkcjonariusze proszą pieszych by w miarę możliwości nosili ze sobą elementy odblaskowe, pomimo iż nie są one obowiązkowe w terenie zabudowanym.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również