Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Wsparli dzieci w Syrii!

  • Dodano: 2018-03-19 08:00, aktualizacja: 2018-03-19 07:52

Szkolne Koło Wolontariatu w Gimnazjum nr 4 (SP 17) zorganizowało w sobotę akcję charytatywną zachęcającą Żorzan do wsparcia dzieci z Syrii. Zobaczcie naszą fotorelację!

Impreza odbyła się w sobotę (17.03.) w Domu Kultury. Wystąpili m.in. Muzykajaka, BR Band, ZKD, Kornelia Zelcer-Maleszewska, Dorota i Leszek Tide. Oprócz części artystycznej odbyła się także aukcja i kiermasz, z których całe dochody przekazane zostaną na akcję UNICEF-u „Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę”.

Akcję w Żorach wsparł również reporter Telewizji Polsat - Marek Sygacz, który na własne oczy widział piekło wojny w Syrii, pracując tam jako wysłannik specjalny. Dziennikarz opowiedział o początkach konfliktu oraz jego tragicznych efektach.

„Obozy dla uchodźców pękają w szwach. Warunki humanitarne starają się utrzymywać organizacje ale jest to bardzo trudne.” – mówił reporter zachęcając do wsparcia akcji oraz poszerzenia swojej wiedzy i świadomości odnośnie sytuacji w Syrii.

O akcji można więcej dowiedzieć się na stronie internetowej UNICEF.

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Xxx

    Wspaniała akcja! Powinno się więcej o tym mówić

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.