Wiadomości z Żor

Wrześniowa odsłona Kina Kobiet z komedią roku!

  • Dodano: 2021-09-13 08:15, aktualizacja: 2021-09-13 08:32

Nie bez powodu środa bywa nazywana małą sobotą. To idealny dzień na relaks, szczególnie wieczorny, w doborowym towarzystwie i w odpowiednim miejscu! Środa przypadająca 15 września, spędzona na imprezie Kina Kobiet, z pewnością dostarczy uczestniczkom niezapomnianych wrażeń. Tym bardziej że głównym punktem programu będzie porywający film „Teściowie”!

Helios Żory - Kino Kobiet

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. Rodzice pana młodego i panny młodej początkowo są w szoku. Co się stało? Kto zawinił? Co z weselem? Czy witać gości? Grać muzykę? Polewać wódkę? Kto pokroi tort? Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się jednak w publiczne pranie brudów. A tymczasem wesele przemienia się w szaloną imprezę i nikomu nie przeszkadza brak najważniejszych uczestników, czyli młodej pary. O odpowiednią dawkę humoru zadbali odtwórcy głównych ról: Maja Ostaszewska, Izabela Kuna, Marcin Dorociński i Adam Woronowicz.

Otwieramy szafę i wyszukujemy akcenty weselne mogące wpasować się w hasło: lata 80. i 90. ubiegłego stulecia. Następnie wchodzimy na stronę www.helios.pl i zaopatrujemy się w bilety na film „Teściowie”, a konkretnie seans 15 września o godzinie 18.00 w dowolnym kinie Helios. Przepis na rewelacyjną zabawę gotowy! Teraz wystarczy już tylko namówić na wspólne wyjście przyjaciółkę, mamę lub... teściową (albo wszystkie naraz) i nie zapomnieć chusteczek do otarcia łez, które z pewnością popłyną w trakcie niekontrolowanych wybuchów śmiechu. 

Rewelacyjna komedia „Teściowie” idealnie wpisuje się w niepodważalną atrakcyjność Kina Kobiet – pełnego konkursów, niespodzianek i przedniej zabawy w gronie płci pięknej. Gotowe? Zatem do zobaczenia w kinowej sali Heliosa!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również