Wiadomości z Żor

Weź udział w 16. Żorskim Biegu Ulicznym!

  • Dodano: 2023-09-13 08:30, aktualizacja: 2023-09-14 08:30

Urząd Miasta w Żorach zaprasza na 16. edycję „Żorskiego Biegu Ulicznego”! To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach, stanowi istotny punkt na biegowej mapie naszego miasta. Zawody odbędą się już 15 października br.

16. edycja Żorskiego Biegu Ulicznego już 15 października

Podobnie jak dotychczas, zawodnicy będą mieli okazję zmierzyć się w „Biegu głównym na 10 km”, który posiada atest i przyciąga doświadczonych biegaczy. Dla osób preferujących bardziej rekreacyjne podejście do sportu przygotowano „Bieg po zdrowie na dystansie 2,5 km”. Ograniczona liczba miejsc w każdym z biegów to kolejno 600 osób na 10 km oraz 750 osób na 2,5 km. Z tego względu zachęcamy do wcześniejszej rejestracji, gdyż decyduje ona o kolejności uczestnictwa, a ograniczone miejsca mogą szybko zostać zajęte. Dlatego nie zwlekajcie z podjęciem decyzji o udziale – zarejestrujcie się już dziś! Zapisać się na bieg główny można na stronie TUTAJ, a pod tym odnośnikiem na bieg po zdrowie - TUTAJ.

Wszystkich uczestników biegów czekają atrakcyjne pakiety startowe oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie z cennymi nagrodami. Uczestnicy „Biegu głównego” będą mieli okazję rywalizować w aż 13 kategoriach wiekowych, a także w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn.

Ponadto miłą niespodzianką dla wszystkich uczestników będzie tegoroczny projekt medalu, który zostanie wręczony każdej osobie na mecie. To nie tylko dowód ukończenia trasy, ale także piękna pamiątka z tego niezapomnianego wydarzenia.

Weź udział w 16. Żorskim Biegu Ulicznym!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również