Wiadomości z Żor

W piątek zatrzymano trzy osoby poszukiwane

  • Dodano: 2021-08-30 08:00, aktualizacja: 2021-08-30 08:08

Jeden gwałtownie odwrócił głowę, drugi przyspieszył na rowerze. Obaj byli poszukiwani przez żorski sąd i wpadli w ręce mundurowych. Policjanci namierzyli też nastolatkę, którą zatrzymać i doprowadzić do ośrodka także nakazał miejscowy sąd.

Poszukiwany 25-latek

W piątek 27 sierpnia w nocy policjanci patrolujący miasto, w dzielnicy Kleszczówka zauważyli jadącego na rowerze mężczyznę, który na widok radiowozu nagle przyspieszył. Z uwagi na zachowanie rowerzysty postanowili sprawdzić co ma na sumieniu, że próbuje przed nimi uciec. Podczas legitymowania okazało się, że to poszukiwany 22-latek, którego sąd nakazał doprowadzić do zakładu karnego.

19-latek gwałtownie odwrócił głowę

Nieco wcześniej, w dzielnicy Rój zatrzymany został inny poszukiwany. 19-latek idąc chodnikiem i widząc zbliżający się patrol policji, gwałtownie odwrócił głowę, sprawiając wrażenie jakby chciał ukryć twarz.

16-latka zatrzymana w Śródmieściu

Tego samego dnia, po południu policjanci namierzyli również nastolatkę, której poszukiwał także Sąd Rejonowy w Żorach. 16-latka została zatrzymana w Śródmieściu i trafiła do policyjnej izby dziecka, a stamtąd zostanie doprowadzona do wskazanej przez sędziego rodzinnego placówki.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.