Wiadomości z Żor

Twinpigs przedłuża wakacje!

  • Dodano: 2020-08-31 07:30, aktualizacja: 2020-08-31 07:45

Nowy rok szkolny wiąże się z wieloma niewiadomymi: czy wróci nauczanie zdalne, jakie zasady będą obowiązywać w szkołach? To duża dawka stresu zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dlatego Park Rozrywki w Żorach podjął jedyną słuszną decyzję: przedłużył wakacje 2020!

Letnią atmosferę będzie można poczuć w Twinpigs w każdą sobotę i niedzielę września

Park Rozrywki będzie czynny od godziny 10:00 do 18:00. W programie ponownie zagoszczą pokazy, z których słynie miasteczko: Napad na bank i Rabusie w pociągu. Dodatkowo najmłodsi mogą liczyć na animacje na westernowej uliczce oraz warsztaty muzyczne z Indianami przy namiotach tipi. Na gości czekać będzie również ponad 50 atrakcji, m.in. Młyńskie Koło, parki linowe, Wahadło Montezumy i kultowe Tajemnicze Podziemie. Wszystkie atrakcje, pokazy i animacje wliczone są w cenę biletu. 

Park Rozrywki Twinpigs przygotował atrakcyjną ofertę dla rodzin

Oferuje możliwość skorzystania we wrześniu z bonu turystycznego i wykupienia pakietu rodzinnego, który obejmuje: dwa noclegi w Hotelu Texas, znajdującym się tuż przy Parku Rozrywki, dwa dni zabawy w Twinpigs (sobota i niedziela), bilety wstępu do Muzeum Ognia i do Parku Wodnego Aquarion dla całej rodziny, a także śniadania i obiadokolacje.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu +48 32 41 60 888. Za pakiet rodzinny można zapłacić korzystając z bonów turystycznych. Park Rozrywki Twinpigs i Hotel Texas znajdują się w Żorach, przy ul. Katowickiej 24. Przy parku i hotelu jest bezpłatny parking dla gości. We wrześniu park otwarty będzie w każdą sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 18:00. Więcej informacji na stronie www.twinpigs.zory.pl.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.