Wiadomości z Żor

Spotkanie z wolontariuszką Lianą w żorskiej bibliotece

  • Dodano: 2022-11-30 08:00, aktualizacja: 2022-11-30 08:18

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach zaprasza do udziału w wieczornym spotkaniu kulturalnym z wolontariuszką Lianą 14 grudnia 2022 r. o godzinie 18:00. Spotkanie z tłumaczeniem na język polski.

Cultural evening with LIANA

Liana pochodzi z Armenii, małej krainy wysokich gór i boskiej natury. Przez całe życie doskonaliła różne zawody, rozpoczynając karierę jako specjalista EFL (język angielski jako język obcy), pedagog-psycholog, językoznawca, następnie studiowała marketing, PR i reklamę w szkole medialnej. Jest uczestniczką projektu "Kreatywne wyzwania kulturowe", realizowanego w ramach programu Europejskiego Korpusu Solidarności, Wolontariat Europejski.

Podczas wieczoru Liana opowie o swoich doświadczeniach z życia w Armenii, postara się omówić historię tego kraju, kulturę i kuchnię. Będzie możliwość spróbowania tradycyjnego jedzenia.

Udział bezpłatny, obowiązują zapisy: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub osobiście w Informacji - Recepcji. 

Projekt "KREATYWNE WYZWANIA KULTURALNE" realizowany jest w ramach programu Europejski Korpus Solidarności, Wolontariat Europejski, został dofinansowany ze środków Komisji Europejskiej.

Spotkanie z wolontariuszką Lianą w żorskiej bibliotece

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również