Wiadomości z Żor

Sportowy Dzień Kleszczówki 2020 za nami

  • Dodano: 2020-09-29 09:15

20 września 2020 r. w słoneczną, ostatnią niedzielę lata Rada i Zarząd Dzielnicy Kleszczówka przy współpracy z MOSiR Żory (podziękowania dla Dyrektora Marka Utraty za możliwość gry na super murawie stadionu) była organizatorem na Stadionie MOSiR, Sportowego - Piłkarskiego Dnia Kleszczówki 2020.

W czwartej edycji tego wydarzenia, wzięło udział w otwartym Turnieju Piłki Nożnej dzieci i młodzieży szkół podstawowych 6 drużyn.

Po rywalizacji każdy z każdym w dwóch kategoriach, końcowa kolejność wyglądała następująco:

Klasy 6 i mł.:

  1. m "Dziki" (SP1),
  2. m. "Orliki" (SP6),
  3. m. " Koledzy zza miedzy" (SP1),

Klasy 8 i mł.:

  1. m. "FC Parówy" (SP1),
  2. m. "Białe Mewy" (SP17),
  3. m. "SP16" (SP16)

Wszystkie zespoły zostały nagrodzone medalami, kartami podarunkowymi do Decathlonu oraz otrzymały poczęstunek.

Podziękowania za udział zespołom oraz pomoc w organizacji drużyn i turnieju osobom: Łukasz Garbacz, Paweł Sajdyk, Łukasz Furmańczyk, Dawid Kalinowski. Następnie o godz. 16.00 odbył się mecz dorosłych 30+: Żory-Kleszczówka c/a Żory-Reszta Świata.

W czwartej już, tej rywalizacji od 2017 roku, lepszym po raz trzeci, okazał się zespół Kleszczówki i to on zdobył Puchar Przechodni Rady Dzielnicy Kleszczówka na własność, który wręczyła Pani Dyrektor SP13 Żory, mieszkanka Dzielnicy Kleszczówka. Podziękowania dla wszystkich za udział w meczu oraz za organizację drużyn osobom: Robert Pruciak, Tomasz Padiasek, Zbigniew Krakowiak, Cezary Łapiński a latach poprzednich Lech Kwiatkowski. Zespoły zostały nagrodzone okolicznościowymi koszulkami oraz poczęstunkiem w Pizzerii "U Wąsa". Podziękowania również dla organizatorów, którzy przygotowali i przeprowadzili i byli obecni podczas IV SDK 2020 w osobach: Sylwia Paradowska, Dariusz Filak, Łukasz Garbacz, Krzysztof Jakubowski, Piotr Jakubowski, Martyna Wagner, Józef Sędłak i Roman Gawron.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również