Wiadomości z Żor

Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia psychologicznego

  • Dodano: 2020-10-23 08:30, aktualizacja: 2020-10-23 08:43

Fundacja ADRA Polska i należący do niej portal Grupawsparcia.pl zapraszają mieszkańców województwa śląskiego do udziału w grupach wsparcia online, których celem jest pomoc w zadbaniu o kondycję psychiczną i ogólne samopoczucie.

Możliwe jest również przeprowadzenie indywidualnego poradnictwa i konsultacji psychologicznych

Darmowe grupy wsparcia online są prowadzone przez ekspertów i podzielone ze względu na interesujący nas temat. Nabór do grupy wsparcia jest ciągły. Więcej informacji o naborze  można znaleźć na stronie www.grupawsparcia.pl

W ramach uczestnictwa w grupie jest też możliwość przeprowadzenia indywidualnych rozmów psychologicznych z użytkownikami z województwa Śląskiego, którzy zgłoszą takie zapotrzebowanie. Program poradnictwa indywidualnego obejmuje zagadnienia dotyczące radzenia sobie ze stresem i przezwyciężania problemów życiowych związanych z pandemią, wzmocnienie zdrowia psychicznego i poczucia własnej wartości.

Co ważne, wszystkie lokalne grupy wsparcia działające w formie bezpośredniego kontaktu uczestników na terenie  województwa śląskiego mogą poinformować lokalną społeczność o swojej działalności za pośrednictwem darmowej reklamy na portalu GrupaWsparcia.pl.

Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu Województwa Śląskiego z zakresu zdrowia publicznego, w ramach projektu pod nazwą „Promocja Zdrowia Psychicznego i zapobieganie zaburzeniom psychicznym”.

Więcej informacji można otrzymać za pośrednictwem e-maila: kontakt@grupawsparcia.pl

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.