Wiadomości z Żor

Seminarium Informacyjne GARR

  • Dodano: 2009-06-03 13:38

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na seminarium informacyjne: "Koncepcja odchudzonej firmy jako narzędzie rozwoju i przetrwania przedsiębiorstwa".


Seminarium odbędzie się w dniu 16 czerwca 2009 roku w godzinach od 11:00 do 14:30 w centrum konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Jordana 18.

Celem seminarium jest przedstawienie przedsiębiorcom skutecznych, bardzo prostych i sprawdzonych metod efektywnego zarządzania procesami wytwórczymi w firmie, które pozwalają obniżyć koszty procesów i tym samym utrzymać konkurencyjność firmy, zwłaszcza w okresie spowolnienia gospodarczego.  


Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy zainteresowani są: obniżaniem kosztów w przedsiębiorstwie, podnoszeniem efektywności, a przede wszystkim eliminacją wszystkich działań z naszych procesów, które nie dodają do nich wartości, a wręcz generują straty.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.


Prosimy o potwierdzenie przybycia przesyłając załączoną Kartę Uczestnictwa drogą elektroniczną na adres enterprise@garr.pl lub faksem na numer (032) 72 85 803 w terminie do 12 czerwca 2009r.Źródło: www.zory.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również