Wiadomości z Żor

Przyjechali do Żor na "gościnne występy"

  • Dodano: 2018-07-17 11:45

30-letnia mieszkanka powiatu cieszyńskiego odpowie za kradzieże sprzętu elektronicznego w centrach handlowych na terenie Żor i Bielska-Białej. Kilka dni temu została zatrzymana przez miejscowych stróżów prawa po tym, jak po raz kolejny usiłowała dokonać przestępstwa. Zarzuty za kradzież mienia i posiadanie marihuany usłyszał także jej 22-letni kompan.

Policjanci z Żor zatrzymali 30-letnią mieszkankę powiatu cieszyńskiego, gdy po raz drugi w ciągu kilku dni usiłowała ukraść sprzęt elektroniczny w jednym z żorskich centrów handlowych. Rozpoznali ją pracownicy ochrony, gdyż wcześniej z ich sklepu wyniosła towar o łącznej wartości przekraczającej 700 złotych.

30-latka za każdym razem stawała przy kasie i czekała, aż sprzedawczyni zeskanuje towar, a potem poprosi o zapłatę. Wówczas to kłamała, że zapomniała z samochodu pieniądzy i wychodziła na zewnątrz z łupem. W ten sposób co najmniej kilka razy ukradła sprzęt elektroniczny warty kilka tysięcy złotych i to nie tylko w Żorach, ale i na terenie Bielska-Białej.

Jej kompan, z którym wpadła w ręce żorskich mundurowych także usłyszał zarzuty, pomagał kobiecie, a w chwili zatrzymania miał przy sobie narkotyki.

Mieszkańcy powiatu cieszyńskiego zostali oddani pod dozór policji, a wkrótce też staną przed sądem. Policjanci zajmujący się sprawą nie wykluczają, że zarzutów dla pary złodziei może być jeszcze więcej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również