Wiadomości z Żor

Prędzej, czy później na każdego przyjdzie pora

  • Dodano: 2020-08-31 13:30

Niemalże każdego dnia policjanci z Żor zatrzymują poszukiwanych przez sądy i prokuratury. Jedni na swoim koncie mają przestępstwa i orzeczone kary do wykonania, inni toczące się sprawy i nieznane miejsca pobytu. W miniony weekend z listy poszukiwanych skreślone zostały trzy kolejne nazwiska...

W pierwszy dzień minionego weekendu kryminalni zatrzymali 58-latka, którego sąd skazał na karę więzienia. Gdy pojawili się na jego posesji mężczyzna ukrył się za altaną, pod krzakiem. Niestety jego plan spalił na panewce, gdyż czujni policjanci dostrzegli szybko poszukiwanego i poinformowali o powodzie wizyty.

Zatrzymali 58-latka i jeszcze w piątek doprowadzili do zakładu karnego

Tego samego dnia w ręce policjantów wpadł również poszukiwany przez miejscową prokuraturę 45-latek, a kolejnego 42-latek. Drugi z mężczyzn został zatrzymany, gdy wraz z innymi osobami na osiedlu Sikorskiego spożywał alkohol w miejscu niedozwolonym. Nie wiadomo jak długo żorska prokuratura poszukiwałaby mężczyzny, gdyby nie fakt, że mieszkańcy niezadowoleni zachowaniem pijących alkohol zadzwonili na numer alarmowy i poprosili o interwencję.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.