Wiadomości z Żor

Podziękowania za kontrolę drogową

  • Dodano: 2020-12-07 10:00

"Jeżdżę prawie 40 lat, ale tak przyjemnej kontroli nigdy nie doświadczyłam" – napisała mieszkanka Żor, która poprzez popularny komunikator nadała wiadomość tekstową na jeden z policyjnych telefonów komórkowych.

Co ujęło żorzankę?

Pani Irena także w rozmowie telefonicznej podkreśliła, że spotkała się z wysoką kulturą osobistą kontrolującego ją policjanta, kompetencją, ale przede wszystkim empatią. Poprosiła, aby w jej imieniu podziękować jeszcze raz stróżowi prawa, a komendantowi pogratulować takich podwładnych.

Wiadomość od mieszkanki Żor nadeszła na jeden z policyjnych telefonów komórkowych po godzinie 12.00, jednak oprócz tego zadzwoniła i zrelacjonowała przebieg kontroli drogowej, jakiej została poddana trzy godziny wcześniej.
Pomimo tego, że Pani Irena popełniła wykroczenie drogowe i została zatrzymana przez policjantów z drogówki, kontrolę opisała i wspomina jako wyjątkowo serdeczne spotkanie z mundurowymi.

Mieszkankę Żor ujął profesjonalizm policjanta, jego kultura osobista, ale i niezwykła empatia. 

Policjant był niezwykle kompetentny, rzeczowy, a przy tym bardzo uprzejmy i miły. Zawsze powtarzam, że są dobrzy policjanci i pragnę im te słowa przekazać by wiedzieli, że społeczeństwo docenia ich pracę.

Podziękowania za kontrolę drogową

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.