Wiadomości z Żor

Podziękowania za kontrolę drogową

  • Dodano: 2020-12-07 10:00

"Jeżdżę prawie 40 lat, ale tak przyjemnej kontroli nigdy nie doświadczyłam" – napisała mieszkanka Żor, która poprzez popularny komunikator nadała wiadomość tekstową na jeden z policyjnych telefonów komórkowych.

Co ujęło żorzankę?

Pani Irena także w rozmowie telefonicznej podkreśliła, że spotkała się z wysoką kulturą osobistą kontrolującego ją policjanta, kompetencją, ale przede wszystkim empatią. Poprosiła, aby w jej imieniu podziękować jeszcze raz stróżowi prawa, a komendantowi pogratulować takich podwładnych.

Wiadomość od mieszkanki Żor nadeszła na jeden z policyjnych telefonów komórkowych po godzinie 12.00, jednak oprócz tego zadzwoniła i zrelacjonowała przebieg kontroli drogowej, jakiej została poddana trzy godziny wcześniej.
Pomimo tego, że Pani Irena popełniła wykroczenie drogowe i została zatrzymana przez policjantów z drogówki, kontrolę opisała i wspomina jako wyjątkowo serdeczne spotkanie z mundurowymi.

Mieszkankę Żor ujął profesjonalizm policjanta, jego kultura osobista, ale i niezwykła empatia. 

Policjant był niezwykle kompetentny, rzeczowy, a przy tym bardzo uprzejmy i miły. Zawsze powtarzam, że są dobrzy policjanci i pragnę im te słowa przekazać by wiedzieli, że społeczeństwo docenia ich pracę.

Podziękowania za kontrolę drogową

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.